Books: Minibooks

Number of items: 29

C. F. Ramuz: A nagy-nagy sondrebondi háború. Ford. és az utószót írta: Örvös Lajos. Kondor Béla illusztrációival. Bp., 1960., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
17436.

1 000 HUF
2 db minikönyv: Thuróczy János: Hunyadi János. Részlet a Magyarok Krónikájából. Fordította Dr. Horváth János. Bp., 1982, Pátria. Minikönyv,366. példány, kiadói műbőr kötés zománc rátéttel, újszerű állapotban. Könyvkereskedelmi forgalomba nem került + Vestigia Corvinorum sequentes. Bp., 1974. Richter Gedeon. Kiadói műbőr kötésben
17437.

1 200 HUF
A Magyar Népköztársaság Elnöki Tanácsának kitüntetései. Bp., 1979, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kék vászon-kötésben, számozatlan példány.
17438.

1 000 HUF
2 minikönyv: Híven az eskühöz. Budapest 1981. 25 éves a Munkásőrség. Sorszámozott, bőr kötésben, + Ugyanaz a könyv váron kötésben, sorszámozatlanul
17439.

6 000 HUF
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1977, Szépirodalmi. Az 1916-ban megjelent Nyugat kiadás reprintje. Kiadói műbőr kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival. Keresztury Dezső előszavával. Bp., 1970, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, műanyag fóliában.
17440.

1 200 HUF
Ch. J. Blase: Tales of the Big Bad Red Polar Bear. (Already extinct.) (Anticommunist jokes from Hungary.) Fazekas Attila illusztrációival. Bp.-Békéscsaba,2015, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (500//382.) példány.
17441.

1 000 HUF
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp, 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói vászonkötés.
17442.

1 000 HUF
Szacsvay Imre: Transilvania Breviarium I-II. minikönyv Kiadói nyl kötésben
17443.

1 200 HUF
5 db Mighty Midget miniatúra: Little poetry book, Nursery rhymes no.1, Nursery rhymes no.2, Alphabet tongue twisters, Little riddle book, angol nyelven, műanyag tokban
17444.

5 db "Mighty Midget" miniatúra: Little poetry book, Nursery rhymes no.1, Nursery rhymes no.2, Alphabet tongue twisters, Little riddle book, angol nyelven, műanyag tokban

1 200 HUF
Némelly étkek készítési módgya. XVIII. századi kéziratokból összeállította Schram Ferenc. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda, számozott példány. Kiadói műbőr kötés
17445.

1 200 HUF
Milei György: A mi forradalmunk is! Bp., 1977, Táncsics. Kiadói nyl-kötés.
17446.

800 HUF
Jókai Mór: Kertészgazdászati jegyzetek. Az 1896. évi kiadás reprintje, Bp., é.n., Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben.
17447.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF