Books: Military

Number of items: 35

16612.

2 000 HUF
Lőrincz István:Az infravörös technika katonai alkalmazása. Bp, 1962, Zrínyi Katonai Kiadó. Magyar Honvédelmi Szövetség Ajándéka pecséttel,rajzokkal és fotókkal illusztrálva, félvászon-kötés, kopottas állapotban.
16613.

1 200 HUF
Kedves Gyula: Szabolcs a hazáért. A 48. honvéd zászlóalj története az 1848-49-es szabadságharcban. Bp., 2002, Heraldika. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Táblázatokkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16614.

2 000 HUF
A magyar katonai gondolkodás története. Tanulmánygyűjtemény. Szerk.: Ács Tibor. Budapest, 1995, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16615.

1 000 HUF
Baunard: De Sonis Gaston tábornok élete. Esztergom, 1906, Esztergomi Papnövendékek Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Kiadói kissé kopott vászonkötés. Címlapon ajándékozási sorokkal és névbejegyzéssel. Első néhány lap kissé foltos.
16616.

1 800 HUF
Magyar Népköztársaság Fegyveres Erőinek szolgálati szabályzata. Bp., 1987, Honvédelmi Minisztérium. Kiadói egészvászon-kötés, egy kijáró lappal, számos tollas jegyzettel, beragasztott lappal a hátsó borító belsején, megviselt állapotban.
16617.

2 000 HUF
16618.

400 HUF
1,08
1,18
Földes Jenő: Hadifogoly karrier. Bp,1930, a szerző kiadása. Papírkötés, 155 oldal. Kissé foltos állapotban, laza kötéssel.
16619.

800 HUF
16620.

800 HUF
Tilkovszky Loránt: SS-toborzás Magyarországon. Bp., 1974, Kossuth. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott kiadói papírborítóval.
16621.

1 200 HUF
Pollmann Ferenc: Balszerencse, semmi más?. Tresztyánszky Károly cs. és kir. vezérezredes élete és pályafutása. Bp., é.n., Balassi. A Hadtörténeti Intézet és Múzeum Millenniumi Könyvtára 3. Fekete-fehér képekkel illusztrálva.. Kiadói papírkötés.
16622.

1 800 HUF
Litvay Ottó: Harcoltam a Donnál Orczy Sándor visszaemlékezései.Miskolc, 2010, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárért Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16623.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF