Books: Hunting

Number of items: 26

17130.

120 000 HUF
347,83
419,58
17131.

20 000 HUF
57,97
69,93
17132.

20 000 HUF
57,97
69,93
Festetics Pál: Az Őz tenyésztése, óvása és vadászata. Hubertus Vadászkönyvtár IV. köt. Bp.,1941,Dr. Vajna és Bokor, 101+3 p.+2 (kétoldalas képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Átkötött kopott félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzőkkel.
17133.

6 000 HUF
17,39
20,98
14
17134.

16 000 HUF
46,38
55,94
Fekete Lajos, Mágócsy-Dietz Sándor, Fehér Dániel: Erdészeti növénytan III/1. Részletes növénytan. A virágtalan növények és a nyitvatermők. Sopron, 1935, Máhr Árpád. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, borító hátsó felén apró szakadásokkal.
17135.

2 600 HUF
7,54
9,09
17136.

1 000 HUF
2,90
3,50
Földes László: Lövés a hegyekben. Vadászok, vadorzók. Bp.,1985,Népszava. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17137.

1 400 HUF
4,06
4,90
G. Uszpenszkij: Védett erdők sűrűjében. Világjárók. 14. Bp., 1959, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17138.

1 400 HUF
4,06
4,90
Zalay Géza - Zalay József: A sörétlövés gyakorlata. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kopott papírkötésben, volt könyvtári példány.
17139.

1 200 HUF
3,48
4,20
Kittenberger Kálmán, dr. Mészáros Kálmán: Afrikai vadászemlékek. Második változatlan kiadás. Budapest, 1972, Gondolat. Kartonált kötésben, kiadói papír kötésben. + Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Bp., é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben. + Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól a Nagymarosig. Második kiadás. Bp., é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben.
17140.

1 800 HUF
5,22
6,29
Lipták Gábor: Aranyhíd, Balatoni mesék, mondák, történetek, Bp, 1976, Móra Könyvkiadó, Harmadik kiadás, Egészvászon-kötés papír védőborítóban Molnár Gábor: Kalandok a brazíliai őserdőben, Bp, 1962, Gondolat Kiadó, Félvászon-kötés papír védőborítóban
17141.

1 200 HUF
3,48
4,20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.