5 000 HUF
Horgony-építőkő-szekrény. Anker Steinbaukasten aus der Fabrik. Rudolstadt-Wien, én., F. AD. Richter & C. Építőkő játékok, eredeti fadobozában (nem eredeti fedele ?), kopott, szúrágta kis lyukakkal, lejáró fedéllel, kopott építőkövekkel. Rossz állapotú, foltos, sérült leírásokkal, nem teljes (?), 27x37x3,5 cm