Ships Balaton

Number of items: 20

Vitorláshajók. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Egészvászon-kötés, kissé foltos papír védőborítóban.
13346.

800 HUF
2,32
2,80
Lipták Gábor: Vallomások a Balatonról.Pécs, 1969, Jelenkor- Magvető. Borsos Miklós rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
13347.

1 600 HUF
4,64
5,59
Marton Jenő: Fejezetek Balatonudvari népéletéből, néprajzából. Balatonudvari, 2009, Balatonudvari Önkormányzat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
13348.

1 200 HUF
3,48
4,20
cca 1920-1930 Kotróhajó tervrajza, tus, papír, 51×70 cm
13349.

7 000 HUF
20,29
24,48
1927 Magyar hajós-naptár. Folyamhajózási évkönyv. 1927. Szerk.: Timora Gyula. II. évf. Bp., Toldi, 287+1 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
13350.

800 HUF
2,32
2,80
Kagylókból összerakott vitorlás hajó, h. 22 cm, m: 35 cm
13351.

3 000 HUF
8,70
10,49
cca 1930 össz. 3 db északnémet hajózási menetrend és prospektus: Ostseebäderlinien 1930, I. Stettiner Dampschiffs-Gesellschaft, Swinemünder Dampfschiffahrts-AG és Seedeinst Ostpreußen menetrendjei, részben a mai Lengyelország és Oroszország városaiba, kihajtható prospektusként + Mit der HAPAG in Nordseebäder, kihajtható prospektus, egyik oldalán térképpel a hajóútvonalakkal Hamburgból Wyk és Sylt szigetére, mésik oldalon hirdetésekkel + Mit der HAPAG in Nordseebäder, tejedelmes illusztrált prospektus kiadói papírkötésben / cca 1930 3 pcs of North German ship schedules guides, the Ostseebäderlinien 1930, I. Stettiner Dampschiffs-Gesellschaft, Swinemünder Dampfschiffahrts-AG and Seedienst Ostpreußen schedule to North-German destinations, with many of them part of Poland (Zoppot, now Sopot) or Russia (Pillau, now Baltijsk) + 2 guides released by HAPAG
13352.

1 400 HUF
4,06
4,90
1935.IX.12-16 Gross-Motorschiff Monte Pascoal Speisenfolge, össz. öt db illusztrált német nyelvű menükártya a Londonból Hamburgba tartó Monte Pascoal hajóra szóló utazásra, öt egymást követő napra, hátoldala képeslap formátum, 15x10,5 cm, 2 alján apró foltokkal / 1935 Monte Pascoal ship, 5 illustrated menu cards for a trip from London to Hamburg, in German languague, 2 of the a bit spotty in the bottom, 15x10,5 cm
13353.

2 000 HUF
5,80
6,99
Horváth József: A Nautica- A fiumei M. kir. állami Tengerészeti Akadémia története. H.n.., 1999, HA-JÓS BT. 196p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
13354.

Horváth József: A "Nautica"- A fiumei M. kir. állami Tengerészeti Akadémia története. H.n.., 1999, HA-JÓS BT. 196p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

3 200 HUF
9,28
11,19
13355.

40 000 HUF
115,94
139,86
13356.

800 HUF
2,32
2,80
Szerelmey Miklós: Balaton albuma, emlék Füred s környékéről. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói műbőrkötésben, magyar és német nyelven. Reprint kiadás.
13357.

1 600 HUF
4,64
5,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.