Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 41

11577.

36 000 HUF
97,30
105,88
Szabó László(1927-2002): Hölgy korsóval (Eger Egészségház), mázas terrakotta, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 34 cm
11578.

13 000 HUF
35,14
38,24
Veszprémi Imre (1932-): Tihany. Bronz falikép, jelzett, 29,5×20 cm
11580.

28 000 HUF
75,68
82,35
11581.

40 000 HUF
108,11
117,65
Jelzés nélkül: Jókai Mór mellszobra. Festett gipsz. Kis lepattanással. 32 cm
11582.

11 000 HUF
29,73
32,35
Jelzés nélkül: Gazellát elejtő oroszlán. Bronz kisplasztika fa keretben. 28x18 cm
11583.

5 000 HUF
Grossauer jelzéssel: Utcazenész. Bronz, márvány talapzaton, m: 25 cm, 16×14 cm
11584.

38 000 HUF
102,70
111,76
Afrikai női fej. Keményfa faragott szobor. 13 cm
11585.

1 000 HUF
Jelzés nélkül: Afrikai oroszlán. Réz szobor, márvány talapzaton. 20x10 cm
11586.

9 000 HUF
24,32
26,47
Fém lovas szobor, mozog, 19x12,5 cm
11587.

5 000 HUF
Távol-keleti halász figura, műgyanta, m: 19 cm
11588.

1 800 HUF
Szamuráj karddal, festett műgyanta szobor, kopott festéssel, törött karddal m: 21 cm
11589.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF