Scout

Number of items: 14

Cserkész síp, 1,5x9,5 cm
13332.

Cserkész síp, 1,5x9,5 cm

3 000 HUF
8,70
10,49
13333.

2 000 HUF
5,80
6,99
13334.

2 000 HUF
5,80
6,99
5 db cserkész okmány, nyomtatvány (belépőjegy, bizonyítvány, meghívó)
13335.

1 000 HUF
2,90
3,50
cca 1930-1940 102 sz. Ganz cs. cs. vizitcserkész könyvei 3. sz.: Kajak. én., hn., nyn., 157 p.+11 (kihajtható táblák 80 ábrával) t. Papírkötés, a borító foltos, a hátsó borító leszakadt, az utolsó két táblán sérüléssel, hiánnyal.
13336.

3 000 HUF
8,70
10,49
Légy résen. Bőr, réz, cserkész őv / Scout belt
13337.

3 000 HUF
8,70
10,49
11
1941 Meghívó Baár-Madas Református Leánynevelőintézet 24. Tisza Ilona cserkészleánycsapatának és 158. Gyöngyvirág Tündérke cserkészcsapatának cserkész avatására és karácsonyi ünnepélyére, törésnyomokkal és lap tetején apró szakadással, 11x15 cm
13338.

1 000 HUF
2,90
3,50
1903-1927 Díszes szarukürt, karcolt amatőr díszítésekkel, feliratokkal: az oldalán: Szentkirályi Zsigmond, kapta: 1903., Kolozsvár, körbe a száján: cserkészliliom 112.-es számmal, 1927. [hódmezővásárhelyi 112. sz. Hunok Cserkészcsapat], azonosítatlan lovas címer, Ugró szarvas 1933. [1933-as gödöllői cserkész jamboree], szentkoronás erdélyi címer, repedésekkel, fém tartókkal, h: 57 cm
13339.

1903-1927 Díszes szarukürt, karcolt amatőr díszítésekkel, feliratokkal: az oldalán: Szentkirályi Zsigmond, kapta: 1903., Kolozsvár, körbe a száján: cserkészliliom 112.-es számmal, 1927. [hódmezővásárhelyi 112. sz. Hunok Cserkészcsapat], azonosítatlan "lovas címer", Ugró szarvas 1933. [1933-as gödöllői cserkész jamboree], szentkoronás erdélyi címer, repedésekkel, fém tartókkal, h: 57 cm

12 000 HUF
34,78
41,96
1933 Jamboree Budapest-Gödöllő feliratú díszes vászon felvarró, fehér csodaszarvassal, zöld liliommal, 7×5,5 cm / 1933 Richly ornated scout hemstitching with Jamboree Budapest - Gödöllő inscription on it, with white Wonderdeer and green fleur-de-lys, 7×5,5 cm Nagyra
13340.

1933 "Jamboree Budapest-Gödöllő" feliratú díszes vászon felvarró, fehér csodaszarvassal, zöld liliommal, 7×5,5 cm / 1933 Richly ornated scout hemstitching with "Jamboree Budapest - Gödöllő" inscription on it, with white Wonderdeer and green fleur-de-lys, 7×5,5 cm Nagyra

20 000 HUF
57,97
69,93
1926 A Cserkész Nagytábor sorszámozott nemzetiszín felvarrója / National jamboree numbered ribbon 10x4 cm
13341.

12 000 HUF
34,78
41,96
13342.

2 000 HUF
5,80
6,99
13343.

3 000 HUF
8,70
10,49

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.