Printed Materials

Number of items: 311

1913 Az Érdekes Ujság. Szerk.: Kabos Ede. I. évf. I. csonka félév. (1-15. sz.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, egy kijáró, és egy-két laza lappal.
13567.

2 000 HUF
1913 Pesti Hírlap naptára az 1913. évre. 23. évf. Bp., Légrády-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal. Benne a stockholmi olimpiáról szóló írással, és fotókkal is. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötésben.+1922 Pest Hírlap naptára, rossz állapotban, hiányos. + 1926 Pesti Hirlap 1926. évi nagy naptára, naptára, rossz állapotban, hiányos.
13568.

1 000 HUF
1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, Újpest és környéke,(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.
13569.

1914-1926 Máramaros, 1914. márc. 22., I. évf. 24. sz., a széleken felvágott, 4 p.+Ujpesti Kurír, 1926. máj. 20., Szerk.: martosi Mórocz János. Ujpest, "Újpest és környéke",(Bognár Jenő-ny.), szakadt, 4 p. A címlapon a fajvédők vasárnapi nagygyűlésével. A beszédet mondók között Gömbös Gyula.

1 600 HUF
1914 Gróf Teleki Pál: A homokasztal. Különlenyomat a Földrajzi Közlemények 1914. évfolyam, XLII. kötet, 4. füzetéből. Bp., 1914, Fritz Ármin. 6p. 3 ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, papírborító alján és első lapon gerinc mentén szakadással.
13570.

1914 Gróf Teleki Pál: A homokasztal. Különlenyomat a "Földrajzi Közlemények" 1914. évfolyam, XLII. kötet, 4. füzetéből. Bp., 1914, Fritz Ármin. 6p. 3 ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, papírborító alján és első lapon gerinc mentén szakadással.

1 400 HUF
1914 Érdekes Újság, 1937 Képes Pesti Hírlap címlapján Horthyval
13571.

1 000 HUF
1917 Felvidéki ujság. Politikai napilap. XII. évf., 94. sz., 1917. április. 25. Szerk.: Dzurányi László.Benne az orosz forradalom hírével. Kassa, Szent Erzsébet-ny.,  4 p.
13572.

1 200 HUF
20
1917 Bp., Budapesti Helyi Érdekű Vasutak Rt. III. pótlék a helyi áru díjszabás II. részéhez, 7p
13573.

2 000 HUF
1917 Bp., A Mátyásföldi Nyaralótulajdonosok Egyesületének alapszabályai, 15p
13574.

5 500 HUF
14,86
16,18
1917 Frommes elegante Welt 57. Jahrgang vászonkötéses német nyelvű zsebnaptár, aranyozott lapszélek, néhány bejegyzéssel
13575.

1917 Fromme's elegante Welt 57. Jahrgang vászonkötéses német nyelvű zsebnaptár, aranyozott lapszélek, néhány bejegyzéssel

4 000 HUF
1918 5 db Vasárnapi Újság, benne képek a királyi párról, Ottóról, Miklós cárról
13576.

2 000 HUF
9
1918 Déli Hírlap, 1918. dec. 13. sz. Szerk.: Lázár Miklós. Bp., Ujsagüzem-ny., szakadozott, gyűrődéssel, foltos, kis hiányokkal, 5 p. Benne a kor híreivel, közte Wilsonról szóló cikkekkel, és közvetetten a béketárgyalásokkal foglalkozó, valamint Károlyi igazsága című cikkel a címlapon.
13577.

1918 Déli Hírlap, 1918. dec. 13. sz. Szerk.: Lázár Miklós. Bp., "Ujsagüzem"-ny., szakadozott, gyűrődéssel, foltos, kis hiányokkal, 5 p. Benne a kor híreivel, közte Wilsonról szóló cikkekkel, és közvetetten a béketárgyalásokkal foglalkozó, valamint 'Károlyi igazsága' című cikkel a címlapon.

2 000 HUF
13578.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF