1913 Az Érdekes Ujság. Szerk.: Kabos Ede. I. évf. I. csonka félév. (1-15. sz.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, egy kijáró, és egy-két laza lappal.
1913 Pesti Hírlap naptára az 1913. évre. 23. évf. Bp., Légrády-ny. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal. Benne a stockholmi olimpiáról szóló írással, és fotókkal is. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötésben.+1922 Pest Hírlap naptára, rossz állapotban, hiányos. + 1926 Pesti Hirlap 1926. évi nagy naptára, naptára, rossz állapotban, hiányos.
1914 Gróf Teleki Pál: A homokasztal. Különlenyomat a "Földrajzi Közlemények" 1914. évfolyam, XLII. kötet, 4. füzetéből. Bp., 1914, Fritz Ármin. 6p. 3 ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, papírborító alján és első lapon gerinc mentén szakadással.
1917 Felvidéki ujság. Politikai napilap. XII. évf., 94. sz., 1917. április. 25. Szerk.: Dzurányi László.Benne az orosz forradalom hírével. Kassa, Szent Erzsébet-ny.,
4 p.
1918 Déli Hírlap, 1918. dec. 13. sz. Szerk.: Lázár Miklós. Bp., "Ujsagüzem"-ny., szakadozott, gyűrődéssel, foltos, kis hiányokkal, 5 p. Benne a kor híreivel, közte Wilsonról szóló cikkekkel, és közvetetten a béketárgyalásokkal foglalkozó, valamint 'Károlyi igazsága' című cikkel a címlapon.