Printed Materials

Number of items: 311

13543.

3 600 HUF
9,73
10,59
1903 Állattenyésztési és tejgazdasági lapok egy száma.
13544.

800 HUF
1904 Clayton & Shuttleworth Ltd. mezőgazdasági gépgyár budapesti fiókjának termékreklám jegyzetfüzete, fametszetes képekkel illusztrálva, jó állapotban, 48p
13545.

3 000 HUF
cca 1905-15 A gödöllői szövőiskola, az orsz. m. kir. iparművészeti iskola tanműhelyének képes árjegyzéke. H.n., é.n., k.n. (4)p.+4t. (1 színes) Kőrősfői Kriesch Aladár, Nagy Sándor, és Undi Karla terveivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb töréssel.
13546.

12 000 HUF
32,43
35,29
1905 Wanderer Bilder. Sommer - Semester 1905. Leipzig, Wanderer Verlag, 12 db színes kép, nyomatok német városok ismertebb helyszíneiről: Berling (6 db), Potsdam (3 db), Leipzig (1 db), Charlottenburg (2 db.) Kopott, sérült aranyozott haránt-alakú egészvászon-mappa, (hiányos ?)
13547.

3 000 HUF
cca 1905 Jéggyártó és hűtőgépek, dr. Wágner és társai, Bp., IX. Tinódy-utcza 3. pp.:16, 14x23 cm
13548.

2 000 HUF
1906 II. Rákóczi Ferenc fejedelem és bujdosó társai hamvainak hazahozatala alkalmából Kassán rendezendő országos ünnepély sorrendje, 15p
13549.

8 000 HUF
Vajda Lajos (1908-1941): Önarckép. Ofszet nyomat, papír. Lap felső része papírra kasírozva. 18x13 cm. + Egy fénymásolt lap 4 db Vajda Aljso önarcképpel
13550.

3 000 HUF
1908-1913 Szalézi értesítő. VI. évf. II. sz. 1908. március-április, 56 p + Zeitschrift des Österr. und Ungarischen Kath. Klerus. II. évf. 19. sz., 1913. jun. 10., német nyelven, kissé szakadozott, kis hiánnyal, 16 p.
13551.

800 HUF
1908 Geographischer Anzeiger földrajzi szaklap. Teljes évfolyam bekötve / complete year.
13552.

1 000 HUF
Francis Bacon (1909-1992) festményéről készített ofszetnyomat, papír, foltos, 56×41,5 cm
13553.

2 000 HUF
1909 Pozsony, Schinzel Ede Vízmérő-, Áramóra- és Légszeszóra-Gyára árjegyzéke, lyukasztott, 14p
13554.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF