Maps

Number of items: 56

Kogutowitz Manó: Középiskolai földrajzi atlasz. A középiskolai új tanításterv szellemében tervezte és rajzolta - -. Tartalma: 48 fő- és több melléktérkép.  Bp. 1908. Magyar Földrajzi Intézet. 8 p. + 44 térkép Hiányos 37 db Egészvászon kötésben
13444.

2 000 HUF
5,80
6,99
13445.

90 000 HUF
260,87
314,69
1928 Magyarország néprajzi térképe, tervezte: Dr. Kogutowicz Károly, kiadja: M Kir. Állami Térképészet, 62×96 cm
13446.

16 000 HUF
46,38
55,94
15
1750 Mappa specialis principatus Halberstadtis - Halberstadt térképe. Johann Baptist Homann:. Színezett rézmetszet / Map of Princedom Halberstadt . Belgium. Colored copper plate engraving. 63x55 cm
13447.

16 000 HUF
46,38
55,94
13448.

28 000 HUF
81,16
97,90
1921 Magyarország közigazgatási térképe, 1:90.000, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, eredeti kissé foltos papírborítékkal, jó állapotban, 83x115 cm.
13449.

5 000 HUF
14,49
17,48
27
Carte de lEurope en lAn Mil (Európa térképe, i.sz.1000). Reprint térkép. Ofszet, papír, üvegezett fa keretben, 36×47 cm
13450.

Carte de l'Europe en l'An Mil (Európa térképe, i.sz.1000). Reprint térkép. Ofszet, papír, üvegezett fa keretben, 36×47 cm

4 000 HUF
11,59
13,99
13451.

2 600 HUF
7,54
9,09
cca 1850 Magyarország felvidéki, északi részének geológiai átnézeti térképe, 45×58 cm
13452.

7 000 HUF
20,29
24,48
13453.

6 000 HUF
17,39
20,98
cca 1826 Térképrészlet Kréta és Konstantinápoly önálló térképével, 37×43 cm
13454.

800 HUF
2,32
2,80
cca 1868 Galizien, Ungarn und Siebenbürgen, térkép, 36×44 cm
13455.

8 000 HUF
23,19
27,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.