12255.
385. Closed Online auction
Frames
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Dekoratív, nagy méretű tömör fa képkeretben Arno v. Riesen szentkép nyomattal, nyomat kissé sérült, keret sarkaiban apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban, látható méret: 68x98 cm