3 000 HUF
"Kék selyem ruha tarkavirágos kalocsai hímzéssel díszítet fehér batiszt inggel és köténnyel. A gyermekruhának ugyanolyan a kelméje és díszítése", divatos ruhás doboz, illusztrált fedővel, az oldalán aranyozott díszítéssel, kopott, két sarkán sérült fedővel,