Flea Market

Number of items: 549

Kék selyem ruha tarkavirágos kalocsai hímzéssel díszítet fehér batiszt inggel és köténnyel. A gyermekruhának ugyanolyan a kelméje és díszítése, divatos ruhás doboz, illusztrált fedővel, az oldalán aranyozott díszítéssel, kopott, két sarkán sérült fedővel,
11653.

"Kék selyem ruha tarkavirágos kalocsai hímzéssel díszítet fehér batiszt inggel és köténnyel. A gyermekruhának ugyanolyan a kelméje és díszítése", divatos ruhás doboz, illusztrált fedővel, az oldalán aranyozott díszítéssel, kopott, két sarkán sérült fedővel,

3 000 HUF
Táncsics Gimnázium nagy zománc tábla, rajta a tanárok autográf aláírásaival 60 cm
11654.

5 000 HUF
Görög mitológiai jelenetet ábrázoló faragott homokkő pohár. Sérült. 11 cm
11655.

2 000 HUF
Szőrme sapka, gallérral, jó állapotban
11656.

5 000 HUF
Belga fém kanna, tetővel (nehéz beleilleszteni), m: 28 cm
11657.

6 000 HUF
Kínai ékszertartó fa doboz, jáde berakással, 17×12×8 cm
11658.

8 000 HUF
Francia hőálló kávéskészlet, 5 db csésze, 6 db alj, m: 6 cm, d: 11 cm
11659.

1 200 HUF
Retró tükör, 2 db, 15x21 cm, 24,5x30
11660.

3 400 HUF
9,19
10,00
Fakeretes festett kézitükör, 31x13 cm
11661.

4 600 HUF
12,43
13,53
Régi japán papír napernyő, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Kis szakadásokkal, h: 50 cm, d: 57 cm
11662.

3 000 HUF
3 Nagy vadász tétel: fém ládában töltényöv, puska tisztító készlet, látcső, kés, egyéb vadász kellékek
11663.

4 000 HUF
10
Bőr vadász fegyvertok 90 cm
11664.

Bőr vadász fegyvertok 90 cm

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF