Antique

Number of items: 43

XIX. sz, Balkán. Oszmán-török lőszertartó. Bronz, félholdas díszítéssel / Osman Turkish bullet holder. 19th century, Balkans. 9x8,5x4 cm
11520.

8 000 HUF
11521.

18 000 HUF
48,65
52,94
11522.

30 000 HUF
81,08
88,24
11524.

4 000 HUF
26
Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén aranyhal (?) és rózsa alma (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm
11525.

28 000 HUF
75,68
82,35
11526.

12 000 HUF
32,43
35,29
11527.

10 000 HUF
27,03
29,41
11528.

8 000 HUF
12 személyes alpakka evőeszköz készlet. Nagy méretű, 3 fiókos tartóban. Komplett összesen 138 db, jó állapotban
11529.

20 000 HUF
54,05
58,82
14
11530.

4 000 HUF
Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm
11531.

5 000 HUF
9
11532.

100 000 HUF
270,27
294,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF