https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 43

Auction is over! Item soon called at the auction hall
XIX. sz, Balkán. Oszmán-török lőszertartó. Bronz, félholdas díszítéssel / Osman Turkish bullet holder. 19th century, Balkans. 9x8,5x4 cm
11520.

XIX. sz, Balkán. Oszmán-török lőszertartó. Bronz, félholdas díszítéssel / Osman Turkish bullet holder. 19th century, Balkans. 9x8,5x4 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,97
USD
Number of bids:
2
A Progressio szabadkőműves páholy jelképe. Magvető hordón. Bronzírozott fém szobor. m: 14 cm
11521.

A Progressio szabadkőműves páholy jelképe. Magvető hordón. Bronzírozott fém szobor. m: 14 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
52,17
EUR
,
62,94
USD
Number of bids:
0
Progressio páholy Szabadkőműves kötény, kesztyű és kalapács zsákban, hozzá való bőr tokkal. Várady Imre (1892-1974) irodalomtörténész, egyetemi tanár nevével? jelezve../ Freemason apron, gloves, wood hamme. All in leather case.
11522.

Progressio páholy Szabadkőműves kötény, kesztyű és kalapács zsákban, hozzá való bőr tokkal. Várady Imre (1892-1974) irodalomtörténész, egyetemi tanár nevével? jelezve../ Freemason apron, gloves, wood hamme. All in leather case.

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
86,96
EUR
,
104,90
USD
Number of bids:
1
cca 1930 Faragott, fa kínáló, ezüst (Ag.) fogóval, jelzett, 30x14 cmx12 cm, bruttó: 377 gr.
11524.

cca 1930 Faragott, fa kínáló, ezüst (Ag.) fogóval, jelzett, 30x14 cmx12 cm, bruttó: 377 gr.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,99
USD
Number of bids:
26
Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén aranyhal (?) és rózsa alma (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm
11525.

Régi kínai katonai kő pecsétnyomók, 2 db, tokban, a tokok fedelén "aranyhal (?)" és "rózsa alma" (?) grafikával, a tokon kopásnyomokkal, 5,5x5,5x3 cm, pecsétnyomók: 3,5x3,5x2 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
81,16
EUR
,
97,90
USD
Number of bids:
0
Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting
11526.

Jelzés nélkül. Perzsa lovaspóló játék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült keretben. 7x20 cm / Persian horse polo game painting

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
34,78
EUR
,
41,96
USD
Number of bids:
0
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár és retesz, kilinccsel kulcs nélkül. Működik 13x17 cm
11527.

XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár és retesz, kilinccsel kulcs nélkül. Működik 13x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
28,99
EUR
,
34,97
USD
Number of bids:
0
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm
11528.

XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
23,19
EUR
,
27,97
USD
Number of bids:
0
12 személyes alpakka evőeszköz készlet. Nagy méretű, 3 fiókos tartóban. Komplett összesen 138 db, jó állapotban
11529.

12 személyes alpakka evőeszköz készlet. Nagy méretű, 3 fiókos tartóban. Komplett összesen 138 db, jó állapotban

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
57,97
EUR
,
69,93
USD
Number of bids:
14
Iparművész, bőrdíszműves előszobai szett. Tükör, hőmérő, újságtartó. Jó állapotban. Tükrös darab mérete. 61x40 cm
11530.

Iparművész, bőrdíszműves előszobai szett. Tükör, hőmérő, újságtartó. Jó állapotban. Tükrös darab mérete. 61x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
11,59
EUR
,
13,99
USD
Number of bids:
0
Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm
11531.

Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
14,49
EUR
,
17,48
USD
Number of bids:
9
XIX. sz: Gyöngyház nyelű süteményes evőeszköz készlet 12 + 12 kés és villa. Monogrammal. 16 cm, 17 cm
11532.

XIX. sz: Gyöngyház nyelű süteményes evőeszköz készlet 12 + 12 kés és villa. Monogrammal. 16 cm, 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
289,86
EUR
,
349,65
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 385:
From 21 December to 7 January
Payment deadline is 21 January
Viewing: From 4 to 7 January

Our office is closed between 23 December to 4 January!

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment