Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 84

Exner Károly (1850-1919) ~1900. Jelzetlen Ag? korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (17,68g/36mm) T:2
31389.

Exner Károly (1850-1919) ~1900. Jelzetlen Ag? korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (17,68g/36mm) T:2

3 000 HUF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1900. Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869 / Nemzetközi Verseny jelzetlen Ag sportérem füllel, szalag nélkül (25,04g/35mm) T:2 kis patina
31390.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869 / Nemzetközi Verseny" jelzetlen Ag sportérem füllel, szalag nélkül (25,04g/35mm) T:2 kis patina

3 600 HUF
9,73
10,59
1902. FELSŐ-LÖVŐI ÁG. EV. TANINTÉZETEK / TORNA VERSENY 1902 Br sport emlékérem füllel (29mm) T:1- ph.
31391.

1902. "FELSŐ-LÖVŐI ÁG. EV. TANINTÉZETEK / TORNA VERSENY 1902" Br sport emlékérem füllel (29mm) T:1- ph.

1 400 HUF
Ripszám Henrik (1889-1976) 1908. Munkás Testedző Egyesület Br emlékérem füllel (40mm) T:2
31392.

Ripszám Henrik (1889-1976) 1908. "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem füllel (40mm) T:2

1 200 HUF
~1910. Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért Br díjérem mellszalag nélkül (36mm) T:2 ph.
31393.

1 200 HUF
31394.

6 500 HUF
17,57
19,12
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898 Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. Budapest University Athletics Club 1898 Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF HP 5777.
31395.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF HP 5777.

4 000 HUF
31396.

1 200 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes Br sportérem (51mm) T:2 ph.
31397.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Br sportérem (51mm) T:2 ph.

1 600 HUF
31398.

1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Királyi Testnevelési Főiskola 1925 Br emlékérem, hátoldalon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (80g/61mm) T:1- / Hungary 1925. Royal Hungarian College of Physical Education 1925 Br commemorative medallion, on the back with makers mark BERÁN N. BPEST. Sign.: Lajos Berán (80g/61mm) C:AU
31399.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskola 1925" Br emlékérem, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (80g/61mm) T:1- / Hungary 1925. "Royal Hungarian College of Physical Education 1925" Br commemorative medallion, on the back with makers mark "BERÁN N. BPEST". Sign.: Lajos Berán (80g/61mm) C:AU

4 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács ezüstözött Br érem eredeti, sérült dísztokban (60mm) T:2
31400.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF