Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 296

Asszonyi Tamás (1942-) ~1985. Szentendre Br emlékérem (32mm) T:2 lyukasztott
31071.

Asszonyi Tamás (1942-) ~1985. "Szentendre" Br emlékérem (32mm) T:2 lyukasztott

1 400 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) DN 1 Mani / Szentendre Br emlékérem (20mm) T:2
31072.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "1 Mani / Szentendre" Br emlékérem (20mm) T:2

2 000 HUF
Bacsi István (1948-2002) DN Marx Károly 1818-1883 Br emlékplakett (118mm) T:2
31073.

Bacsi István (1948-2002) DN "Marx Károly 1818-1883" Br emlékplakett (118mm) T:2

3 600 HUF
9,73
10,59
Bartos Endre (1930-2006) DN Georges Lacombe 1868-1916 Br emlékplakett (112mm) T:2 patina
31074.

Bartos Endre (1930-2006) DN "Georges Lacombe 1868-1916" Br emlékplakett (112mm) T:2 patina

5 000 HUF
Beck András (1911-1985) 1937. A Magyar Kereskedelmi Csarnok báró Madarassy Beck Gyula Dr-nak 20 éves elnöksége alkalmából Br emlékérem (68mm) T:2
31075.

Beck András (1911-1985) 1937. "A Magyar Kereskedelmi Csarnok báró Madarassy Beck Gyula Dr-nak 20 éves elnöksége alkalmából" Br emlékérem (68mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
Beck András (1911-1985) 1989. Nagy Imre öntött Br plakett, hátoldalán 1958 Június 16. 1989 gravírozva, eredeti dísztokban (70x66mm) T:2
31076.

Beck András (1911-1985) 1989. "Nagy Imre" öntött Br plakett, hátoldalán "1958 Június 16. 1989" gravírozva, eredeti dísztokban (70x66mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
Beck András (1911-1985) DN Bársony Tivadar Br plakett, a Zsidó Kórház főradiológusáról (~93mm) T:2 HP II: 92.
31077.

Beck András (1911-1985) DN "Bársony Tivadar" Br plakett, a Zsidó Kórház főradiológusáról (~93mm) T:2 HP II: 92.

7 000 HUF
18,92
20,59
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KÖZREMŰKÖDŐK ÉRME - Szmetanay Ágostonnak Budapest Br emlékérem (60mm) T:1-  HP.: 754
31078.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KÖZREMŰKÖDŐK ÉRME - Szmetanay Ágostonnak Budapest " Br emlékérem (60mm) T:1- HP.: 754

12 000 HUF
32,43
35,29
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. Samassa József egri érsek pappá szentelésének 50. jubileuma Br emlékérem (56mm) T:2 ph. Hungary 1902. 50th Jubilee medallion of archbishop Samassa from Eger Br commemorative medallion. Sign.: Beck Ö. Fülöp (56mm) C:XF edge error HP 804.
31079.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1902. "Samassa József egri érsek pappá szentelésének 50. jubileuma" Br emlékérem (56mm) T:2 ph. Hungary 1902. "50th Jubilee medallion of archbishop Samassa from Eger" Br commemorative medallion. Sign.: Beck Ö. Fülöp (56mm) C:XF edge error HP 804.

4 000 HUF
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- ph. Hungary ~1908. MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes) one-sided Br commemorative medallion. Sign: Fülöp Ö. Beck (60mm) C:AU ph.
31080.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- ph. Hungary ~1908. "MIKES KELEMEN EMLÉKÉNEK AJÁNLOM EZT A MVNKÁMAT (I offer my work to the memory of Kelemen Mikes)" one-sided Br commemorative medallion. Sign: Fülöp Ö. Beck (60mm) C:AU ph.

30 000 HUF
81,08
88,24
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1908. Matlekovits Sándor  - Nagyérdemű elnökének 40 éves tagsága emlékére - Az Országos Iparegyesület fém plakett (48x80mm) T:2
31081.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1908. "Matlekovits Sándor - Nagyérdemű elnökének 40 éves tagsága emlékére - Az Országos Iparegyesület" fém plakett (48x80mm) T:2

7 000 HUF
18,92
20,59
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért Br emlékérem (60mm) T:2 Hungary 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF TP 141.
31082.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm) T:2 Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Always For The Public" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm) C:XF TP 141.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF