Glass-objects

Number of items: 119

11310.

5 000 HUF
11311.

14 000 HUF
37,84
41,18
11312.

7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1900 süteményes készlet (6+1), préselt, kopásnyomokkal, d: 19 (6×) és 31 cm
11313.

7 000 HUF
18,92
20,59
1877 feliratú üveg, kis kopásokkal, m: 23 cm
11314.

2 000 HUF
2 db antik, kék üvegcse. Formába fújt, kézzel festett, aranyozott, kevés kopással, a nagyobbik üvegdugóján kis lepattanással, a kisebb nem hozzáillő dugóval. m: 14 cm, 8 cm.
11315.

6 000 HUF
XIX. sz. Urán zöld üveg pohár. Fújt, kézzel festett, aranyozott, kopott, egészen apró lepattanással. m: 12,5 cm
11316.

6 000 HUF
10
XIX. sz. Barokk stílusú üvegcse. Fújt, kézzel festett, egy apró lepattanással. 17 cm
11317.

5 000 HUF
XIX. sz. rubin piros üveg pohár. Fújt, aranyozott, kopásokkal. 10 cm
11318.

4 000 HUF
11
20db különféle, Ajka kristály poharak, némelyiken kis csorbákkal, jelzetlenek, m: 7 cm és 10,5 cm közötti méretekben
11319.

6 000 HUF
Ajka kristály üveg tétel: talpas díszpohár (2 db), tálkák (3 db), csiszolt, jelzés nélkül, hibátlan, m:6-25 cm
11320.

11 000 HUF
29,73
32,35
Üvegváza arkangyal dekorral. Kézzel festett, formába öntött. 26 cm
11321.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF