11315. 382. Closed Online auction Glass-objects
6 000 HUF
0 HUF
2 db antik, kék üvegcse. Formába fújt, kézzel festett, aranyozott, kevés kopással, a nagyobbik üvegdugóján kis lepattanással, a kisebb nem hozzáillő dugóval. m: 14 cm, 8 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert