Glass-objects

Number of items: 119

11310.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
14,53
17,24
  Add to cart
  Remove
11311.

Available
14 000 HUF
40,70
48,28
  Add to cart
  Remove
11312.

Available
7 000 HUF
20,35
24,14
  Add to cart
  Remove
cca 1900 süteményes készlet (6+1), préselt, kopásnyomokkal, d: 19 (6×) és 31 cm
11313.

Available
7 000 HUF
20,35
24,14
  Add to cart
  Remove
1877 feliratú üveg, kis kopásokkal, m: 23 cm
11314.

2 000 HUF
5,81
6,90
Hammer price:
2 400 HUF
2 db antik, kék üvegcse. Formába fújt, kézzel festett, aranyozott, kevés kopással, a nagyobbik üvegdugóján kis lepattanással, a kisebb nem hozzáillő dugóval. m: 14 cm, 8 cm.
11315.

6 000 HUF
17,44
20,69
Hammer price:
7 500 HUF
XIX. sz. Urán zöld üveg pohár. Fújt, kézzel festett, aranyozott, kopott, egészen apró lepattanással. m: 12,5 cm
11316.

6 000 HUF
17,44
20,69
10
Hammer price:
13 000 HUF
XIX. sz. Barokk stílusú üvegcse. Fújt, kézzel festett, egy apró lepattanással. 17 cm
11317.

5 000 HUF
14,53
17,24
Hammer price:
5 000 HUF
XIX. sz. rubin piros üveg pohár. Fújt, aranyozott, kopásokkal. 10 cm
11318.

4 000 HUF
11,63
13,79
11
Hammer price:
6 500 HUF
20db különféle, Ajka kristály poharak, némelyiken kis csorbákkal, jelzetlenek, m: 7 cm és 10,5 cm közötti méretekben
11319.

6 000 HUF
17,44
20,69
Hammer price:
6 000 HUF
Ajka kristály üveg tétel: talpas díszpohár (2 db), tálkák (3 db), csiszolt, jelzés nélkül, hibátlan, m:6-25 cm
11320.

Available
11 000 HUF
31,98
37,93
  Add to cart
  Remove
Üvegváza arkangyal dekorral. Kézzel festett, formába öntött. 26 cm
11321.

5 000 HUF
14,53
17,24
Hammer price:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.