Number of items: 184

Herendi porcelán három emeletes madaras asztali kínáló, áttört, kézzel festett, jelzett, a felső tálon máz repedéssel, m: 50 cm
11125.

50 000 HUF
135,14
147,06
11126.

16 000 HUF
43,24
47,06
Herendi porcelán akt, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), kis repedéssel a lábon és a talpon, m: 55 cm
11127.

32 000 HUF
86,49
94,12
11128.

14 000 HUF
37,84
41,18
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett (régi jelzéssel), hibátlan m: 21 cm
11129.

14 000 HUF
37,84
41,18
11130.

30 000 HUF
81,08
88,24
Herendi kínai kapuőrző oroszlán, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11131.

7 000 HUF
18,92
20,59
14
Herendi fehér mázas porcelán lipicai ló, jelzett, kis mázhibával, m: 19 cm
11132.

4 000 HUF
20
Herendi Viktória mintás füles kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm d: 16,5 cm
11133.

15 000 HUF
40,54
44,12
Herendi Viktória mintás áttört kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 21x15,5x6 cm
11134.

12 000 HUF
32,43
35,29
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, h: 14 és 7 cm
11135.

12 000 HUF
32,43
35,29
Herendi Viktória mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, a rózsán nagyon apró lepattanással, m: 6,5 cm d: 8 cm
11136.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF