Art-ceramics

Number of items: 67

Mészáros Géza (1918-1987): Szerelmes pár, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, apró kopásnyomokkal, javított, m: 25,5 cm
11070.

30 000 HUF
81,08
88,24
Mihály Béla: Dísztál, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 14x14 cm
11071.

2 000 HUF
Morvay Zsuzsa (1946-): Könyv formájú mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 3,5x8,5x9 cm
11072.

5 000 HUF
Art-deco hölgy büszt. Mázas kerámia, jelzés nélkül. Apró lepattanásokkal és mázhibákkal. m: 14 cm
11073.

6 000 HUF
Steig Szekszárd Hungária jelzéssel: Kézzel festett kerámia tál, kisebb lepattanással, mázhibákkal, d:27 cm
11074.

2 000 HUF
Steig Szekszárd Hungária jelzéssel: Kézzel festett kerámia tál, kisebb lepattanásokkal, d:29 cm
11075.

2 000 HUF
Miskolc virágmintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, kisebb sérülésekkel, mázhibákkal, d: 23,5 cm
11076.

2 000 HUF
11
Hollóházi régi címeres kerámia fali tányér, kézzel festett, jelzett, kisebb lepattanásokkal, karcolásokkal, d: 23 cm
11077.

8 000 HUF
2 db Kispesti Porcelángyár teáscsésze, festett mázas kerámia, jelzett, egyik sérült (repedéssel, lepattanással), d. 9 cm, m. 6 cm
11078.

2 200 HUF
5,95
6,47
Gránit halas étkészlet: 5 db nagytányér, 4 db kistányér, 2 db mélytányér, 1 db só/bors tartó. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyiken repedéssel, egyik alján lepattanással: nagytányér: 27x22 cm, mélytányér: 22x17 cm, kistányér: 20x17 cm, só/bors tartó: 15x14 cm
11079.

8 000 HUF
3 db kis méretű figura, mázas kerámia, 2 db jelzett (Kerámia Iparművész KSZ.), egyik feje ragasztott, m: 10-13 cm között
11080.

3 600 HUF
9,73
10,59
Hamutál, retro iparművész mázas kerámia absztrakt dekorral, jelzett, Iparművész Vállalat címkéjével, apró mázhibákkal, d. 12,5 cm
11081.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF