11078. 382. Closed Online auction Art-ceramics
2 200 HUF
0 HUF
2 db Kispesti Porcelángyár teáscsésze, festett mázas kerámia, jelzett, egyik sérült (repedéssel, lepattanással), d. 9 cm, m. 6 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras