Photo

Number of items: 482

cca 1900 Gyerekekkel játszó hölgyek fotója, fotó kartonon, 11x16 cm
13033.

1 400 HUF
cca 1912 Drezda, Ursula Nichter fényképész műtermében készült, hidegpecséttel jelzett vintage fotó, 11,1x14 cm, karton 16,8x23,5 cm
13034.

1 600 HUF
cca 1915 Suller Nusi potréja, keményhátú fotó, Csonka marosvásárhelyi (Târgu Mures/Neumarkt) fényképészeti műterméből, a felületén folttal, a kartonon kis kopásnyomokkal, 20,5x11 cm
13035.

cca 1915 'Suller Nusi' potréja, keményhátú fotó, Csonka marosvásárhelyi (Târgu Mures/Neumarkt) fényképészeti műterméből, a felületén folttal, a kartonon kis kopásnyomokkal, 20,5x11 cm

1 000 HUF
cca 1855 Fiatal hölgyet és kutyát ábrázoló ambrotípia (dagerrotípiához hasonló eljárás) Üveg mögött keretbe installálva 13x15 cm
13036.

8 000 HUF
10
cca 1900-1910 Régi csoportkép, fotó szecessziós paszpartuban, fotó: 8x11 cm, paszpartu: 14x17 cm
13037.

1 000 HUF
cca 1950 Bányamentők 2 db fotó 12x18 cm
13038.

800 HUF
cca 1930-1940 Békéscsaba, Hubertus Kötött és Szövöttárugyár Rt. varrodájának fotója, a hátoldalán feliratozva, az egyik a sarkán törésnyommal, a másik sarkán és felületén sérülésnyommal, 12x16 cm
13039.

2 000 HUF
cca 1930-1940 Kaposvár, Mezőgazdasági Ipar Rt. kaposvári cukorgyárának látképe, fotó, a hátoldalán feliratozva, 12x16
13040.

6 000 HUF
cca 1900 Budapesti család fotója kabinetfotó 11x17 cm
13041.

800 HUF
cca 1910 5 db Erdélyben készült fotó, 14x8,5 cm és 17x12,5 cm közötti méretben
13042.

2 000 HUF
cca 1970-1980 5 db fotó hölgyszobrokról, 18x10,5 cm és 13x18 cm közötti méretekben
13043.

1 200 HUF
A cseh uralom utolsó jelképének eltűnése Pozsonyban - hátoldalon feliratozott sajtófotó, 17,5×13 cm
13044.

9 000 HUF
24,32
26,47
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF