Tétel

Description:

Röger v. Roger Brand jelzéssel, feltehetően 1880-1910 körül működött német vagy észak-európai festő alkotása: Paripa. Olaj, fa. Felületi sérülésekkel. Hátoldalán régi aukciós vagy kiállítási címkével. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben. 23,5x31,5 cm / Signed Röger or Roger Brand, probably work of a German or North-european painter from around 1880-1910: Horse. Oil on wood. With surface damages. Old auction or exhibiton label on the back. Framed. 23,5x31,5 cm

14 000 HUF

41

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.