10121. 382. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Halasi Horváth István (1904-1994): Novemberi hó, Budapest, 1943. Vegyes technika, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 60×80 cm
Photo of the item taken by : scanner