10026. 382. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Batári László (1920-1997), 2 db mű egy keretben: Felsőörs (Balaton). Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 2x9×12,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf