10003. 382. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Ádámffy László (1902-?), kétoldalas mű:Táj karámmal és táj fával, 1942. Akvarell, papír, jelzett és datált, lap jobb felső sarkában apró gyűrődéssel, 29,5×40 cm
Photo of the item taken by : ekb