Number of items: 498

Károlyi András (1938-): Keritéskirály. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/10), 46,5×26 cm
10169.

2 800 HUF
8,12
9,82
Kárpáthy Jenő jelzéssel: Tengerparton. Vegyes technika, papír, sérült. 29,5x42 cm
10170.

5 000 HUF
14,49
17,54
Kassák Lajos (1887-1967): Borítóterv. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Megjelent a Pesti Műhely kiadásában 1981 körül, gyűrődéssel, 34x29 cm.
10171.

6 000 HUF
17,39
21,05
10172.

7 000 HUF
20,29
24,56
Keleti Jenő (1920-1998): Reggel a zöldben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Artexpo címkéjével. Fa keretben, 40×60 cm
10173.

12 000 HUF
34,78
42,11
Kéri Imre (1945- ): P. Bruegel tiszteletére. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (48/100), üvegezett fa keretben, 44×57 cm
10174.

5 000 HUF
14,49
17,54
Király Béla (1902-1985): Fürdőző akt. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, fa keretben , 59×49 cm
10175.

6 000 HUF
17,39
21,05
Kiss Farkas Imre (?-?): Hősök tere. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 34x28 cm
10176.

6 000 HUF
17,39
21,05
Kiss Terézia (1928- ): Mályvavirág. Színes rézkarc, karton, jelzett, lap alján apró foltokkal, 38,5x29,5 cm
10177.

2 400 HUF
6,96
8,42
Kling György (1912-1991): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével. Üvegezett keretben.. 60x80 cm
10178.

18 000 HUF
52,17
63,16
Koczor Sándor (1928-1982): Balaton porcelán terv, vegyes technika, papír, jelzett, 12×21 cm
10179.

Koczor Sándor (1928-1982): "Balaton" porcelán terv, vegyes technika, papír, jelzett, 12×21 cm

3 000 HUF
8,70
10,53
Koleszár György (?-?): Pálinkafőzés, Zala. Olaj, farost, jelzett. Díszes, reprezentatív fa keretben, 45×62 cm
10180.

28 000 HUF
81,16
98,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.