Tétel

Catalogue number:

11035.
382. Closed Online auction
Engravings

Description:

Thieme jelzéssel: Magyar királyi testőrök díszegyenruhában. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Lap hátoldalán Ex Libris Stephanus Liberi Baronis Thyssen-Bornemisza de Kaszon címeres ex librissel. Díszes, kissé sérült régi üvegezett fa keretben. Lap kissé foltos. 33,5x19,5 cm

14 000 HUF
40,46 EUR, 49,12 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.