11031. 382. Closed Online auction Engravings
3 800 HUF
0 HUF
Cecil Boult (1819-1895) festménye után: Line, Sir, line!. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap jobb szélén szakadással. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf