11032. 382. Closed Online auction Engravings
3 600 HUF
0 HUF
Cecil Boult (1819-1895) festménye után: I should say your horse woulkd die. Színes litográfia, papír, kasírozva, lap alján szakadással, lap jobb szélén folttal. Üvegezett fa keretben. 19,5x29,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf