Engravings

Number of items: 56

1936 Némethy Béla (1897-1984): Göcseji falu utcája, linómetszet, papír, jelzett, hullámos, foltos, kis szakadással, a széleken ragasztásnyomokkal, 24x29 cm
11038.

1 000 HUF
2,87
3,45
29
Johann Christoph Haffner (1668-1754) metszése: Des Königs Residenzstadt, Visianour in Kun Kan (Visianour királyi város, Goa közelében, India), 1720-50 körül. Rézmetszet, papír, apró foltokkal, paszpartuban. 25×33 cm / Johann Christoph Haffner (1668-1754) sculpsit: Kings residency, Visianour in Kun Kan (near Goa, India), around 1720-1750. Engraving on paper, a bit spotty, in passepartout. 25×33 cm
11039.

Johann Christoph Haffner (1668-1754) metszése: Des Königs Residenzstadt, Visianour in Kun Kan (Visianour királyi város, Goa közelében, India), 1720-50 körül. Rézmetszet, papír, apró foltokkal, paszpartuban. 25×33 cm / Johann Christoph Haffner (1668-1754) sculpsit: King's residency, Visianour in Kun Kan (near Goa, India), around 1720-1750. Engraving on paper, a bit spotty, in passepartout. 25×33 cm

11 000 HUF
31,61
37,93
Cserépy Árpád (1859-1907): Az Istenért, a hazáért, a szabadságért II. Rákóczi Ferenc zászlóbontása 1703 év tavaszán Beregszász város piaczterén. Nyomat, papír,.Jelezve jobbra lent a nyomaton. Foltos, apró felületi sérülésekkel. 40×53 cm. Ritka!
11040.

Cserépy Árpád (1859-1907): 'Az Istenért, a hazáért, a szabadságért' II. Rákóczi Ferenc zászlóbontása 1703 év tavaszán Beregszász város piaczterén. Nyomat, papír,.Jelezve jobbra lent a nyomaton. Foltos, apró felületi sérülésekkel. 40×53 cm. Ritka!

9 000 HUF
25,86
31,03
1861 Lapujtói és gombai kő- és bronz-kori régiségek I-IX.. Archaeologiai Közlemények,  Csak az első 5 kőnyomatos tábla 26x34 cm.
11041.

3 000 HUF
8,62
10,34
cca 1900 Dürer-metszet reprodukciója, fametszet, papír, 25x19 cm
11042.

2 000 HUF
5,75
6,90
cca 1840 Thyrnstein an der Donau acélmetszet. 12x19 cm Üvegezett keretben
11043.

1 600 HUF
4,60
5,52
cca 1840 Göttwic zarándokok acélmetszet. 15x19 cm Üvegezett keretben
11044.

1 600 HUF
4,60
5,52
cca 1800 Stift Göttweih rézmetszet. 22x33 cm Üvegezett keretben
11045.

2 600 HUF
7,47
8,97
cca 1780 Stein an der Donau rézlmetszet. 19x28 cm Üvegezett keretben
11046.

2 600 HUF
7,47
8,97
cca 1840 Solfatorra és Puzzoli acélmetszet. 11x15 cm Üvegezett keretben
11047.

1 600 HUF
4,60
5,52
11048.

2 000 HUF
5,75
6,90
11049.

10 000 HUF
28,74
34,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.