Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 30

1890. Budapesti Korcsolya győző érem 1890 / Budai Polgári Lövész Egylet jelzett Ag érem díszes keretben füllel. Szign.: A. Scharff (26,12g/53mm) T:2
30930.

1890. "Budapesti Korcsolya győző érem 1890 / Budai Polgári Lövész Egylet" jelzett Ag érem díszes keretben füllel. Szign.: A. Scharff (26,12g/53mm) T:2

4 000 HUF
11,63
13,79
27
Hammer price:
30 000 HUF
~1900. Buda-pesti Sport Club 1900 jelzett Ag sport díjérem füllel. Szign.: E.K., S.G.A. gyártói jelzéssel (18,37g/0.800/30mm) T:2 patina
30931.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 600 HUF
13,37
15,86
  Add to cart
  Remove
30932.

Available
4 000 HUF
11,63
13,79
  Add to cart
  Remove
~1910. Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság jelzett Ag díjérem füllel S.G.A. gyártói jelzéssel (11,82g/0.800/30x28mm) T:2
30933.

~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag díjérem füllel "S.G.A." gyártói jelzéssel (11,82g/0.800/30x28mm) T:2

2 000 HUF
5,81
6,90
9
Hammer price:
2 800 HUF
30934.

Available
1 400 HUF
4,07
4,83
  Add to cart
  Remove
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athletikai Club 1875-1925 ezüstözött Br emlékérem peremén LUDVIG B gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v
30935.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" ezüstözött Br emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:2,2- ezüstözés kopott HP 1413v

Available
3 400 HUF
9,88
11,72
  Add to cart
  Remove
30936.

Available
1 400 HUF
4,07
4,83
  Add to cart
  Remove
30937.

Available
3 600 HUF
10,47
12,41
  Add to cart
  Remove
~1930. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 Ag emlékérem, SGA és FM gyártói jelzésekkel (22,48g/42mm) T:1- ph.
30938.

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" Ag emlékérem, "SGA" és "FM" gyártói jelzésekkel (22,48g/42mm) T:1- ph.

Available
7 500 HUF
21,80
25,86
  Add to cart
  Remove
~1930. Magyar Úszó Egyesület(?) jelzett Ag díjérem füllel, koszorú rátéttel S.G.A. gyártói jelzéssel (br. 24,14g/0.800/36mm) T:2 patina Hungary ~1930. Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?)) hallmarked Ag award medal with ear and with S.G.A. makers mark (gr. 24,14g/0.800/36mm) C:XF patina
30939.

~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?)" jelzett Ag díjérem füllel, koszorú rátéttel "S.G.A." gyártói jelzéssel (br. 24,14g/0.800/36mm) T:2 patina Hungary ~1930. "Magyar Úszó Egyesület(?) (Hungarian Swimming Association(?))" hallmarked Ag award medal with ear and with "S.G.A." makers mark (gr. 24,14g/0.800/36mm) C:XF patina

6 000 HUF
17,44
20,69
Hammer price:
6 000 HUF
30940.

Available
3 000 HUF
8,72
10,34
  Add to cart
  Remove
1934. Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1933-34 Br díjérem, LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) + 1936. Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1935-36. 80m gát II. ezüstözött Br díjérem LUDVIG gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2-
30941.

1934. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1933-34" Br díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) + 1936. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskolai Sport Club 1925 / 1935-36. 80m gát II." ezüstözött Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2-

Available
2 000 HUF
5,81
6,90
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.