Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Császári és Királyi 6. II. Vilmos württembergi király Huszárezred" zománcozott és aranyozott fém sapkajelvénye (29x27mm) T:2,2- hátoldalán forrasztásnyomok
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "6th Wurttemberg Hussar regiment" enamelled and gold plated metal cap badge (29x27mm) C:XF,VF solder marks on reverse
1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban
Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with two red lanes) in good condition
NMK 328/b.
1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (négy vörös sávval) jó állapotban
Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with four red lanes) in good condition
NMK 328/d.
1939. "Magyar Ezüst Érdemérem hadiszalagon" ezüstözött Br kitüntetés, "BRONZ" fémjel a peremen (39mm) + 1942. "Tűzkereszt II. fokozata" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 patina
Hungary 1939. "Hungarian Silver Medal of Merit on war ribbon / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" silver-plated Br decoration on ribbon with "BRONZ" hallmark on edge (39mm) + 1942. "Fire Cross, 2nd Class" war metal decoration with ribbon C:XF patina
NMK 391;447.
1939. "A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon" eredeti mellszalagja jó állapotban
Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross on a war ribbon" original ribbon in good condition
NMK 381.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
NMK 428.