Military

Number of items: 52

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Br emlékérem (29,5mm) T:2
31753.

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem (29,5mm) T:2

3 400 HUF
9,19
10,00
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Császári és Királyi 6. II. Vilmos württembergi király Huszárezred zománcozott és aranyozott fém sapkajelvénye (29x27mm) T:2,2- hátoldalán forrasztásnyomok Austro-Hungarian Monarchy 1916. 6th Wurttemberg Hussar regiment enamelled and gold plated metal cap badge (29x27mm) C:XF,VF solder marks on reverse
31754.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Császári és Királyi 6. II. Vilmos württembergi király Huszárezred" zománcozott és aranyozott fém sapkajelvénye (29x27mm) T:2,2- hátoldalán forrasztásnyomok Austro-Hungarian Monarchy 1916. "6th Wurttemberg Hussar regiment" enamelled and gold plated metal cap badge (29x27mm) C:XF,VF solder marks on reverse

12 000 HUF
32,43
35,29
17
1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban  Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with two red lanes) in good condition  NMK 328/b.
31755.

1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with two red lanes) in good condition NMK 328/b.

1 000 HUF
31756.

1 000 HUF
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott Br kitüntetés, peremén BRONZ fémjel T:2- ph., fülhiány  Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated Br decoration with BRONZ hallmark on edge, C:VF edge error, missing ear NMK 392.
31757.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés, peremén "BRONZ" fémjel T:2- ph., fülhiány Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated Br decoration with "BRONZ" hallmark on edge, C:VF edge error, missing ear NMK 392.

3 000 HUF
1938. VI. Lövészzászlóalj (Rongyos Gárda) zománcozott fém gomblyukjelvény, hátoldalán MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5 gyártói jelzéssel (17x22mm) T:2 Hungary 1938. VI. Infantry Battalion enamelled metal buttonhole badge with MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5 makers mark on reverse (17x22mm) C:XF Sallay 110.
31758.

1938. "VI. Lövészzászlóalj (Rongyos Gárda)" zománcozott fém gomblyukjelvény, hátoldalán "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5" gyártói jelzéssel (17x22mm) T:2 Hungary 1938. "VI. Infantry Battalion" enamelled metal buttonhole badge with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5" makers mark on reverse (17x22mm) C:XF Sallay 110.

8 000 HUF
26
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:AU,XF  NMK 427.
31759.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:1-,2 Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with original ribbon C:AU,XF NMK 427.

3 000 HUF
1939. Felvidéki Emlékérem kitüntetés viselésének jogosultságáról szóló igazolvány kitöltve
31760.

1939. "Felvidéki Emlékérem" kitüntetés viselésének jogosultságáról szóló igazolvány kitöltve

2 000 HUF
26
1939. Magyar Ezüst Érdemérem hadiszalagon ezüstözött Br kitüntetés, BRONZ fémjel a peremen (39mm) + 1942. Tűzkereszt II. fokozata hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 patina Hungary 1939. Hungarian Silver Medal of Merit on war ribbon / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII silver-plated Br decoration on ribbon with BRONZ hallmark on edge (39mm) + 1942. Fire Cross, 2nd Class war metal decoration with ribbon C:XF patina NMK 391;447.
31761.

1939. "Magyar Ezüst Érdemérem hadiszalagon" ezüstözött Br kitüntetés, "BRONZ" fémjel a peremen (39mm) + 1942. "Tűzkereszt II. fokozata" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 patina Hungary 1939. "Hungarian Silver Medal of Merit on war ribbon / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" silver-plated Br decoration on ribbon with "BRONZ" hallmark on edge (39mm) + 1942. "Fire Cross, 2nd Class" war metal decoration with ribbon C:XF patina NMK 391;447.

20 000 HUF
54,05
58,82
1939. A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon eredeti mellszalagja jó állapotban  Hungary 1939. Hungarian Order of Merit, Knights Cross on a war ribbon original ribbon in good condition  NMK 381.
31762.

1939. "A Magyar Érdemrend lovagkeresztje hadiszalagon" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross on a war ribbon" original ribbon in good condition NMK 381.

1 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF  NMK 428.
31763.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.

2 000 HUF
1941. Erdélyi Emlékérem kitüntetés viselésére feljogosító igazolvány kitöltve
31764.

1941. "Erdélyi Emlékérem" kitüntetés viselésére feljogosító igazolvány kitöltve

2 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF