https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 110

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest Br jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. és LUDVIG BP jelzéssel (23mm) + ~1940. Erdélyért festett Al kitűző (15x19mm) T:2
31793.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) + ~1940. "Erdélyért" festett Al kitűző (15x19mm) T:2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
4,65
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1884. Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme V év után Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal (37mm) T:1-,2 kis ph. Hungary 1884. The Hungarian Fireman Association, V Years Service Medal Br decoration with original ribbon (37mm) C:AU,XF small edge error
31794.

1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme V év után" Br kitüntetés, eredeti mellszalaggal (37mm) T:1-,2 kis ph. Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, V Years Service Medal" Br decoration with original ribbon (37mm) C:AU,XF small edge error

 
Sold
Starting price:
8 500 HUF
24,71
EUR
,
29,31
USD
Number of bids:
4
Hammer price:
9 500 HUF
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975 című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 /  1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled Hungarian Football Champion Teams 1901-1975. The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF
31795.

1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a "A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975" című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 / 1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled "Hungarian Football Champion Teams 1901-1975". The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
400 000 HUF
1 162,79
EUR
,
1 379,31
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1908-1946. A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés
31796.

1908-1946. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 600 HUF
10,47
EUR
,
12,41
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1908. Jubileumi Kereszt katonai, polgári és udvari fokozat kitüntetés mellszalagon (3xklf) T:2,2- Hungary 1908. Jubilee Cross military, civil and court grade medallion with ribbon (3xdiff) C:XF,VF NMK 269., 270., 271.
31797.

1908. "Jubileumi Kereszt katonai, polgári és udvari fokozat" kitüntetés mellszalagon (3xklf) T:2,2- Hungary 1908. "Jubilee Cross military, civil and court grade" medallion with ribbon (3xdiff) C:XF,VF NMK 269., 270., 271.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
18 000 HUF
52,33
EUR
,
62,07
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
~1912. Ifjúsági Kerületi Verseny / Küzdj és bízva bízzál jelzett Ag sportérem füllel, S.G.A. gyártói jelzéssel (13,94g/0.800/31mm) T:2 ph.
31798.

~1912. "Ifjúsági Kerületi Verseny / Küzdj és bízva bízzál" jelzett Ag sportérem füllel, "S.G.A." gyártói jelzéssel (13,94g/0.800/31mm) T:2 ph.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,81
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
4
Hammer price:
2 400 HUF
~1920-1930. Kettőskeresztes, TM monogramos zománcozott Br iskolajelvény (35x26mm) T:2- hátlapon durva forrasztásnyom, cserélt tű
31799.

~1920-1930. Kettőskeresztes, "TM" monogramos zománcozott Br iskolajelvény (35x26mm) T:2- hátlapon durva forrasztásnyom, cserélt tű

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,91
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
1 000 HUF
~1920-1930. DC zománcozott fém iskolajelvény T:2 zománchiba
31800.

~1920-1930. "DC" zománcozott fém iskolajelvény T:2 zománchiba

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,49
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
~1920-1930. Jánoshegyi Erzsébet Kilátó - Budapest 529m Br kitűző (35x27mm) + Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG BP. THÉK-U. 44. gyártói jelzéssel (30mm) + 1948. A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe ezüstözött réz kitűző (32x27mm) T:2,2-
31801.

~1920-1930. "Jánoshegyi Erzsébet Kilátó - Budapest 529m" Br kitűző (35x27mm) + Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG BP. THÉK-U. 44." gyártói jelzéssel (30mm) + 1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüstözött réz kitűző (32x27mm) T:2,2-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
6,98
EUR
,
8,28
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
~1930-1950. 26db-os vegyes sportérem és díjérem tétel, főleg magyar darabok, közte 1db külföldi, több mellszalaggal együtt T:2-3
31802.

~1930-1950. 26db-os vegyes sportérem és díjérem tétel, főleg magyar darabok, közte 1db külföldi, több mellszalaggal együtt T:2-3

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,72
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
3 200 HUF
~1930. SOHA! zománcozott irredenta jelvény, hátoldalán MORZSÁNYI J. BUDAPEST ESKÜ ÚT 5. gyártói jelzéssel (24x17mm) T:2- tű hiányzik, kis zománchiba
31803.

~1930. "SOHA!" zománcozott irredenta jelvény, hátoldalán "MORZSÁNYI J. BUDAPEST ESKÜ ÚT 5." gyártói jelzéssel (24x17mm) T:2- tű hiányzik, kis zománchiba

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,49
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
23
Hammer price:
3 400 HUF
~1930. Lóértékesítő zománcozott fém gomblyukjelvény (14x15mm) T:2 enyhén hajlott
31804.

~1930. "Lóértékesítő" zománcozott fém gomblyukjelvény (14x15mm) T:2 enyhén hajlott

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,65
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
18
Hammer price:
4 600 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment