15006.
382. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. Vitéz Mezey Dénes fordítása. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., én., Franklin. 67 képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szakadt címlappal, de egyébként jó állapotban.