Books: Technics

Number of items: 39

Hámori István: Belsőégésű motorok, motoros vasúti és közúti járóművek. Bp., 1940, szerzői kiadás. Sérült gerincű, szakadt papírkötésben. A szerző által aláírt példány.
17157.

1 000 HUF
17158.

800 HUF
Fridrich F. Géza: Ácsmesterek évkönyve 1926. Bp., 1926, Budapesti Ácsmesterek Ipartestülete. 95 p. Kiadói févászon kötés, kopott borító, néhány kevés lapon aláhúzás.
17159.

800 HUF
Vegyes Wartburg könyvtétel, 2 db. Horst Ihling: Wartburg. Hogyan tovább? Bp, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban. + Horst Ihling: Így gondozd a Wartburg-odat. Bp, 1966, Táncsics. Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval de egyébként jó állapotban.
17160.

1 000 HUF
17161.

1 000 HUF
17162.

1 000 HUF
17163.

1 000 HUF
17164.

2 000 HUF
17165.

4 000 HUF
17166.

3 600 HUF
9,73
10,59
Citroën C5. Kezelési útmutató. Papírkötésben, 162+XXXI p.
17167.

1 200 HUF
17168.

3 400 HUF
9,19
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF