Books: Technics

Number of items: 39

Mandel József: Csuszamlós lejtők és töltések vízmentesítése az Alvinc-Nagyszebeni vonalon. Bp., 1911, Pátria. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
17132.

4 000 HUF
11,63
13,79
Hammer price:
4 000 HUF
The British Aircraft Industry. A Directory of Aircraft, Aero-Engines Component Parts, Accessories and Materials. London, 1939. The Society of British Aircraft Constructors LTD kiadása.Egészvászon kötés. Kissé szakadt gerinccel, de egyébként jó állapotban.
17133.

6 000 HUF
17,44
20,69
Hammer price:
6 000 HUF
Dr. Rosta István: Magyarország technikatörténete (a honfoglalás korától a III. évezred kezdetéig.) Bp.,1999,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17134.

1 600 HUF
4,65
5,52
Hammer price:
1 600 HUF
Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
17135.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
5,81
6,90
  Add to cart
  Remove
1916 Kézikönyv és kioktatás a Fowler féle gőzekeszerelvények karban - és üzembentartásáról. Bp.,1916,John Fowler&Co., szakadt, kissé foltos, hajtásnyommal, kijáró lapokkal, 13 sztl. lev.
17136.

1 000 HUF
2,91
3,45
Hammer price:
1 800 HUF
17137.

Available
10 000 HUF
29,07
34,48
  Add to cart
  Remove
17138.

Available
1 400 HUF
4,07
4,83
  Add to cart
  Remove
17139.

Available
10 000 HUF
29,07
34,48
  Add to cart
  Remove
Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
17141.

Available
1 000 HUF
2,91
3,45
  Add to cart
  Remove
17142.

Available
1 000 HUF
2,91
3,45
  Add to cart
  Remove
Csináld magad! A barkácsolók mindentudó kézikönyve. Ford.: Bársony, Botlik Józsefné, Tímár József. Bp., 2000., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17143.

2 000 HUF
5,81
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
Lada típusú személygépkocsik üzemeltetési és javítási kézikönyve, 2 db. Kiadói papír és kartonált kötésben, jó állapotban.
17144.

1 600 HUF
4,65
5,52
Hammer price:
2 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.