Books: Technics

Number of items: 39

Mandel József: Csuszamlós lejtők és töltések vízmentesítése az Alvinc-Nagyszebeni vonalon. Bp., 1911, Pátria. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
17132.

4 000 HUF
The British Aircraft Industry. A Directory of Aircraft, Aero-Engines Component Parts, Accessories and Materials. London, 1939. The Society of British Aircraft Constructors LTD kiadása.Egészvászon kötés. Kissé szakadt gerinccel, de egyébként jó állapotban.
17133.

6 000 HUF
Dr. Rosta István: Magyarország technikatörténete (a honfoglalás korától a III. évezred kezdetéig.) Bp.,1999,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17134.

1 600 HUF
Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
17135.

2 000 HUF
1916 Kézikönyv és kioktatás a Fowler féle gőzekeszerelvények karban - és üzembentartásáról. Bp.,1916,John Fowler&Co., szakadt, kissé foltos, hajtásnyommal, kijáró lapokkal, 13 sztl. lev.
17136.

1 000 HUF
17137.

10 000 HUF
27,03
29,41
17138.

1 400 HUF
17139.

10 000 HUF
27,03
29,41
Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
17141.

1 000 HUF
17142.

1 000 HUF
Csináld magad! A barkácsolók mindentudó kézikönyve. Ford.: Bársony, Botlik Józsefné, Tímár József. Bp., 2000., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17143.

2 000 HUF
Lada típusú személygépkocsik üzemeltetési és javítási kézikönyve, 2 db. Kiadói papír és kartonált kötésben, jó állapotban.
17144.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF