Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 35

Kurt Diemberger: Titokzatos nagy csúcsokon. (Imaka.) Ford.: Görgényi Andrásné. Bp., 1973., Gondolat. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15610.

Kurt Diemberger: Titokzatos nagy csúcsokon. ("Imaka".) Ford.: Görgényi Andrásné. Bp., 1973., Gondolat. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
7 000 HUF
20,35
24,14
  Add to cart
  Remove
Maróczy Géza: A Siesta-szanatórium nemzetközi sakkversenye. Szerk.: Chalupetzky Ferenc és Tóth László. J. R. Capablanca előszavával. Kecskemét. 1929. Magyar sakkvilág. Papírkötés, szakadt borítóval
15611.

4 000 HUF
11,63
13,79
Hammer price:
4 000 HUF
Nemzetközi vegyes mesterverseny Győrött 1930. A játszmákat elemezte: Maróczy Géza. Bp. 1932. Légrády testvérek kiadása. Papírkötés, kicsit kopott borító
15612.

3 000 HUF
8,72
10,34
Hammer price:
3 000 HUF
Maróczy Géza: A haladó sakkozó vezérkönyve. hn. én. Pantheon kiadás. Papírkötés, javított borító, kicsit kopott, kicsit szakadt, kijáró lapokkal
15613.

Available
2 000 HUF
5,81
6,90
  Add to cart
  Remove
15614.

Available
2 000 HUF
5,81
6,90
  Add to cart
  Remove
Barcza Gedeon: A sakk. Hn., én.,Somody Könyvek. Papírkötésben, firkált borítóval, sérült gerinccel, szakadozott lapszélekkel, kijáró lapokkal és tulajdonosi névbejegyzéssel.
15615.

Available
1 400 HUF
4,07
4,83
  Add to cart
  Remove
15616.

Available
1 000 HUF
2,91
3,45
  Add to cart
  Remove
15617.

Available
2 000 HUF
5,81
6,90
  Add to cart
  Remove
Maróczy Géza: Világversenyek élén. Visszaemlékezések a magyar sakkozás fénykorának eseményeire.I. rész.Az 1900-1903. évek nemzetközi nagy versenyinek Maróczy játszmái.  Bp. 1943. Légrády. 224p. Papírkötésben, szakadozott, foltos állapotban, laza kötéssel.
15618.

Available
2 000 HUF
5,81
6,90
  Add to cart
  Remove
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, néhány helyen elszíneződött lapokkal.
15619.

Available
1 800 HUF
5,23
6,21
  Add to cart
  Remove
Dr. Linder László: Sakkmezők népe közt. Dr. Linder László válogatott feladványai korunk feladványirodalmának tükrében. Kecskemét, 1947, Magyar Sakkvilág kiadása. Papírkötésben, kissé megfakult lapokkal, sérült gerinccel.
15620.

Available
2 000 HUF
5,81
6,90
  Add to cart
  Remove
15621.

Available
2 000 HUF
5,81
6,90
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.