Books: Religion

Number of items: 44

Énekeskönyv a magyar reformátusok használatára. Debrecen, Méliusz Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17235.

800 HUF
Das neue Testament unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi nach der deutschen Übersetzung D. Martin Luthers. Stuttgart, Württembergische Bibelanstalt. Papírkötés, jó állapotban, 1945-ös heilbronni hadifogolytábori bejegyzéssel
17236.

800 HUF
Evetovics Kunó: Katolikus erkölcstan 1-2. köt. Bp., 1940., Szent István-Társulat. Átkötött egészvászon-kötés.
17237.

3 600 HUF
9,73
10,59
17238.

1 000 HUF
17239.

800 HUF
17240.

1 800 HUF
Városi István: Áldás a hegytetőről. Bp., 1942, Szent István-Társulat. A szerző, Városi István (1905-1973) kanonok, író, költő, tanár, az érseki tanitóképző internátus rektora által Endrédy Zoltán Sándor (1912-1996) plébánosnak dedikált! Kiadói papírkötés, foltos lapokkal. Hozzá tartozik: Város István levele Endrédy Zoltán Sándorhoz, amelyben megköszöni a küldött könyvét és egy diák ügyében válaszol. 1 kézzel írt oldal, eredeti, kissé foltos borítékban.
17241.

1 200 HUF
II. János Pál: Római Triptichon. Elmélkedések. Ford.: Zsille Gábor. Bp., 2003, Új Ember. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17242.

1 200 HUF
Karl Rahner-Herbert Vorgrimler: Teológiai kisszótár. Fordította: Endreffy Zoltán. Szerző által aláírva. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
17243.

1 000 HUF
17244.

5 000 HUF
17245.

800 HUF
...miként a csillagok... Dr. Koncz Sándor emlékére. Szerk.: Dienes Dénes. Alsóvadász, 1993, Református Egyházközség. Kiadói papírkötés.
17246.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF