Books: Religion

Number of items: 44

17211.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
80 000 HUF
232,56
275,86
  Add to cart
  Remove
17212.

Available
18 000 HUF
52,33
62,07
  Add to cart
  Remove
17213.

Available
28 000 HUF
81,40
96,55
  Add to cart
  Remove
17214.

Available
18 000 HUF
52,33
62,07
  Add to cart
  Remove
Fiák András: Halotti búcsúztató könyv. Kisdedek, gyermekek, hajadonok és felnőttek felett. Eger, ca 1900. Egri nyomda. Sérült gerincű egészvászon kötésben.
17215.

Available
4 000 HUF
11,63
13,79
  Add to cart
  Remove
17216.

2 000 HUF
5,81
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
P. Kováts Ágoston: Alkalmatos, és alkalmatlan rajta létel Az Az: A keresztényi Szent Erköltsöknek Követését Nyomban Sürgető Prédikátziók, Mellyeket A Romai Katolika Anya Szentegy-házban Vasárnapokon olvastatni Szokott Szent Evangyéliomoknak értelme Szerént; öszve szedett, készétett, és több Esztendőknek Forgása alatt, élő nyelvével hirdetett; most pedig közönségre botsátott. Első esztendő. Második rész. Pest, 1802. Kartonkötésben. Borító, gerinc sérült.
17217.

P. Kováts Ágoston: Alkalmatos, és alkalmatlan rajta létel Az Az: A' keresztényi Szent Erköltsöknek Követését Nyomban Sürgető Prédikátziók, Mellyeket A' Romai Katolika Anya Szentegy-házban Vasárnapokon olvastatni Szokott Szent Evangyéliomoknak értelme Szerént; öszve szedett, készétett, és több Esztendőknek Forgása alatt, élő nyelvével hirdetett; most pedig közönségre botsátott. Első esztendő. Második rész. Pest, 1802. Kartonkötésben. Borító, gerinc sérült.

5 000 HUF
14,53
17,24
Hammer price:
5 000 HUF
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés. Bp., 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Kiadói kartontokban, az első kötet kopott gerinccel
17218.

8 000 HUF
23,26
27,59
20
Hammer price:
22 000 HUF
Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Két kísérőfüzettel. Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex. Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. Bp., 1984 Helikon. Kiadói bordázott gerincű egészműbőr-kötés, fém kapcsokkal és veretekkel, eredeti tékában. Jó állapotban.
17219.

6 000 HUF
17,44
20,69
Hammer price:
6 000 HUF
Dr. Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., Szentírás Egyesület. Kiadói aranyozott kissé kopott egészvászon kötés
17220.

2 400 HUF
6,98
8,28
Hammer price:
2 400 HUF
Újszövetségi Szentírás, Káldi György S.J. fordítása nyomán. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve
17221.

Available
2 400 HUF
6,98
8,28
  Add to cart
  Remove
Újtestamentum. G. Dóré illusztrációval, műbőr-kötésben, hiányzó címlappal, 8 szakadozott lappal, kissé foltos lapokkal.
17222.

Available
1 000 HUF
2,91
3,45
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.