Number of items: 262

17285.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
16 000 HUF
46,51
55,17
  Add to cart
  Remove
Bibó István összegyűjtött munkái I-IV. Szerk.: Kemény István, Sárközi Mátyás. Bern, 1981-84, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papír kötés, kiadói papír védőborítóban. Szamizdat kiadás. Szép állapotban.
17286.

15 000 HUF
43,60
51,72
Hammer price:
15 000 HUF
Magyar Statisztikai Közlemények 24., 49. 54., kötete, Fiume hajó- és áruforgalma.1906. és 1907. években, 1912., 1913.-ban. Bp., 1909-1915, Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Kiadói egészvászon kötésben.
17287.

9 000 HUF
26,16
31,03
Hammer price:
9 000 HUF
17288.

Available
10 000 HUF
29,07
34,48
  Add to cart
  Remove
Maderspach Viktor: Kalandok a keleten. Regényes korrajz.; Mezey Lajos: Istenek lovagjai. (Magyar Miniatűr.) (A Magyarság Könyve 7. 1928. március.) Bp., 1928, A Magyarság, 185+7 p. Kiadói kopott papírkötés, szakadt borítóval.
17289.

4 000 HUF
11,63
13,79
Hammer price:
7 000 HUF
Vertrán Endre: Hagyatékom fiaimnak. Tiszta jövedelme az Aradon felállítandó árvaház javára fordítottaik. Arad, 1880, Györgyössy Rudolf-Millig József, 12+238+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, kissé foltos lapokkal, kissé dohos.-
17290.

Vertrán Endre: Hagyatékom fiaimnak. "Tiszta jövedelme az Aradon felállítandó árvaház javára fordítottaik." Arad, 1880, Györgyössy Rudolf-Millig József, 12+238+2 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, kissé foltos lapokkal, kissé dohos.-

Available
4 000 HUF
11,63
13,79
  Add to cart
  Remove
Lugosi Lugo László: Tükörképek. Ludwig Rohbock nyomában. Szöveg: Száraz Miklós György. Fotótárs: Nagy Balázs. Bp., 2003, Helikon. Nagy Balázs fotóival illusztrált. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
17291.

Available
2 200 HUF
6,40
  Add to cart
  Remove
Fekete István: Téli berek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1969, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kopásnyomokkal, kis szakadással, de alapvetően jó állapotban.
17292.

1 000 HUF
2,91
3,45
Hammer price:
1 000 HUF
Fekete István 6 műve. Bp. 1955-1986. Móra könyvkiadó.  Kartonált papírkötés, kartonált papírkötés védőborítóban,egészvászon-kötés védőborítóval, egyiknek a gerince hiányzik
17293.

1 400 HUF
4,07
4,83
Hammer price:
1 400 HUF
Pilinszky János: Rekviem. Bp.,1964, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
17294.

1 800 HUF
5,23
6,21
Hammer price:
1 800 HUF
Benedek István: Tibeti orvoslás és varázslás. Bp., 1987, Gondolat. Második, bővített kiadás.Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
17295.

2 000 HUF
5,81
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
Dr. Duka Tivadar: Körösi Csoma Sándor dolgozatai. Bp, 1984, a Buddhista Misszió kiadása. Az 1885-ös kiadás reprint kiadása reprint térkép-melléklettel. Műbőr kötésben, szép állapotban. Megjelent 1500 példányban.
17296.

3 000 HUF
8,72
10,34
Hammer price:
3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.