https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other languages

Number of items: 17

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Samuelis Strykii Continuatio tertia Usus moderni pandectarum. Halae Magdeburgiensis [Halle an der Saale], 1737, Orphanotrophium. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
17255.

Samuelis Strykii Continuatio tertia Usus moderni pandectarum. Halae Magdeburgiensis [Halle an der Saale], 1737, Orphanotrophium. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
58,14
EUR
,
68,97
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
20 000 HUF
Kd. Yzb. Hayati Tezel: Anadolu Türklerinin Deniz Tarihi . Istanbul, 1973. Török hajózással kapcsolatos könyv. 776p. Book about Turkish ships and navy
17256.

Kd. Yzb. Hayati Tezel: Anadolu Türklerinin Deniz Tarihi . Istanbul, 1973. Török hajózással kapcsolatos könyv. 776p. Book about Turkish ships and navy

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 200 HUF
6,40
EUR
,
7,59
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
F. M. Weber: Handwörterbuch der deutschen Sprache... Leipzig, 1850. Bernh. Tauschnitz. 780p. Korabeli kissé sérült vászonkötésben / In damaged linen binding
17257.

F. M. Weber: Handwörterbuch der deutschen Sprache... Leipzig, 1850. Bernh. Tauschnitz. 780p. Korabeli kissé sérült vászonkötésben / In damaged linen binding

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,81
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Anthony Cronin: Samuel Beckett. The Last Modernist. London, 1996., HarperCollins. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17258.

Anthony Cronin: Samuel Beckett. The Last Modernist. London, 1996., HarperCollins. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 200 HUF
3,49
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Schattenspiel aus Szetschuan. München 1964, 	Ehrenwirth. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés kissé sérérült gerinccel, kiadói karton tokban.
17259.

Schattenspiel aus Szetschuan. München 1964, Ehrenwirth. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés kissé sérérült gerinccel, kiadói karton tokban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
4,07
EUR
,
4,83
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Atlas zur Kunde fremder Welttheile Erster Band 1839. Stuttgart, 1839. 572 pp. 12 lithogr. Korabeli egészvászon kötésben
17260.

Atlas zur Kunde fremder Welttheile Erster Band 1839. Stuttgart, 1839. 572 pp. 12 lithogr. Korabeli egészvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
11,63
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Ludwig Klein: Unsere Waldbäume, Sträucher und Zwergholzgewächse. Heidelberg, é.n. Carl Winter. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben.
17261.

Dr. Ludwig Klein: Unsere Waldbäume, Sträucher und Zwergholzgewächse. Heidelberg, é.n. Carl Winter. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,91
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
Kreyßig, Fr.: Vorlesungen über Goethes Faust. Berlin, 1866, Nicolaische Verlagsbuchhandlung. Díszes, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, a kötése részben elválik.
17262.

Kreyßig, Fr.: Vorlesungen über Goethe's Faust. Berlin, 1866, Nicolaische Verlagsbuchhandlung. Díszes, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, a kötése részben elválik.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
5,23
EUR
,
6,21
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Titi Livii Ab urbe condita liber XXI. et XXII. Bev. Bartal Antal - Malmosi Károly, jav. Paulovics István. Bp., 1918, Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
17263.

Titi Livii Ab urbe condita liber XXI. et XXII. Bev. Bartal Antal - Malmosi Károly, jav. Paulovics István. Bp., 1918, Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
5,81
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Caii Plinii Secundi Historiae naturalis libri XXXVII. 5.köt.: libri XXXV-XXXVII et index. Lipcse, 1830, Karl Tauchnitz. Kopott későbbi félvászon kötésben, az első két lap kijár, egyébként szép állapotban.
17264.

Caii Plinii Secundi Historiae naturalis libri XXXVII. 5.köt.: libri XXXV-XXXVII et index. Lipcse, 1830, Karl Tauchnitz. Kopott későbbi félvászon kötésben, az első két lap kijár, egyébként szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,72
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 000 HUF
Joannem Imre (Imre János (1790-1832)): Amicus Foedus Rationis Cum Experientia seu Philosophia Crisi Recentissima II-III. Pestini, 1825-1827,Typis Nobilis Matthiae Trattner de Petróza. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, a II. kötet borítója kissé kopottas, a III. kötet kopottas, a borító háta sérült, ceruzás széljegyzetekkel, néhol kissé foltos lapokkal, latin nyelven.
17265.

Joannem Imre (Imre János (1790-1832)): Amicus Foedus Rationis Cum Experientia seu Philosophia Crisi Recentissima II-III. Pestini, 1825-1827,Typis Nobilis Matthiae Trattner de Petróza. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, a II. kötet borítója kissé kopottas, a III. kötet kopottas, a borító háta sérült, ceruzás széljegyzetekkel, néhol kissé foltos lapokkal, latin nyelven.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
23,26
EUR
,
27,59
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Xenophontis Historia Graeca. Szerk.: Weise, C. H. 4. köt. Lipcse, 1828, Karl Tauchnitz. Későbbi kopott kartonált papírkötésbe, egyébként jó állapotban.
17266.

Xenophontis Historia Graeca. Szerk.: Weise, C. H. 4. köt. Lipcse, 1828, Karl Tauchnitz. Későbbi kopott kartonált papírkötésbe, egyébként jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,72
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment