Books: Military

Number of items: 25

Sárközi Sándor: Légvédelmi tüzér krónika 1949-1999. Megjelent a Honvéd Bem Légvédelmi Tüzértiszti Iskola megalakulásának 50. évfordulója alkamából. Bp., 2000, k.n.. 69p .Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón tollas firkával és törésnyommal, 54.-56. oldalon ceruzás jelölésekkel. Ritka!
16570.

1 800 HUF
5,23
6,21
Hammer price:
1 800 HUF
Balogh György: Újoncállítás Heves megyében a francia háborúktól 1847-ig. Tanulmányok Heves megye történetéből 7. Eger, 1983, Heves Megyei Levéltár. 68p. Kiadói papírkötés.
16571.

2 000 HUF
5,81
6,90
Hammer price:
2 000 HUF
Sárközi Sándor: Veszprém Honvéd helyőrség története. Bp., 1998, Honvéd kiadó. 55p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón tollas firkával és törésnyommal, több tollas jelölésekkel a szövegben.
16572.

1 000 HUF
2,91
3,45
Hammer price:
1 800 HUF
1930 A M. Kir. Cssendőrség zsebkönyve. XXXVIII. évf. Szerk.: Pinczés Zoltán. Bp., 1930, Csendőrségi Lapok, 360 p. Kiadói aranyozott kopott egészvászon-kötés, hiányzó hátsó borítóval.
16573.

2 400 HUF
6,98
8,28
Hammer price:
11 000 HUF
Gohlke, W. : Die blanken Waffen und die Schutzwaffen, ihre Entwicklung von der Zeit der Landsknechte bis zur Gegenwart mit besonderer Berücksichtigung der Waffen in Deutschland, Österreich-Ungarn und Frankreich. Berlin-Leipzig, 1912., G. J. Göschensche Verlagshandlung, 2+135 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
16574.

Gohlke, W. : Die blanken Waffen und die Schutzwaffen, ihre Entwicklung von der Zeit der Landsknechte bis zur Gegenwart mit besonderer Berücksichtigung der Waffen in Deutschland, Österreich-Ungarn und Frankreich. Berlin-Leipzig, 1912., G. J. Göschen'sche Verlagshandlung, 2+135 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.

1 600 HUF
4,65
5,52
Hammer price:
2 400 HUF
16575.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 400 HUF
4,07
4,83
  Add to cart
  Remove
16576.

Available
1 200 HUF
3,49
4,14
  Add to cart
  Remove
16577.

1 000 HUF
2,91
3,45
Hammer price:
1 000 HUF
Winkler Gusztáv: Az európai kultúrkör hadművészete a kezdetektől a magyar honfoglalásig. Szerk. Takács Edit. hn. 1993. Sygnatura kft. Papírkötésű
16578.

900 HUF
2,62
3,10
Hammer price:
900 HUF
Földes Jenő: Hadifogoly karrier. Bp,1930, a szerző kiadása. Papírkötés, 155 oldal. Kissé foltos állapotban, laza kötéssel.
16579.

Available
1 600 HUF
4,65
5,52
  Add to cart
  Remove
Tóth Endre-Nagy Kálmán: Szent György, a lovasság védőszentje. Bp., 1992, MH Oktatási és Kulturális Anyagellátó Központ.; Négyesi László: Szent István, a katona. Bp., 1999, Honvéd. Kiadói papírkötésekben.
16580.

1 000 HUF
2,91
3,45
Hammer price:
1 200 HUF
Fejes Sándor: A magyar királyi 7. honvéd huszárezred története a dokumentumok tükrében. 1874-1920. Huszárok Pápán. Pápa, 2000, Pápai Huszáregyesület. Kiadói papírkötés.
16581.

1 200 HUF
3,49
4,14
Hammer price:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.