Books: Law

Number of items: 11

[középajtai és árkosi Benkő József (1740-1814)]: Josepho Benkő: Diaetae, sive rectius, comitia transsilvanica eorumque decreta, quae vulgo appellantur articuli diaetales. Cibinii&Claudiopoli [Nagyszeben-Kolozsvár], 1791, Typ. Martini Hochmeister, 4 sztl. le v.+120 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borító lyukas, egy-két lap kissé foltos, egy lapon ceruzás bejegyzéssel.
15645.

28 000 HUF
81,40
96,55
19
Hammer price:
85 000 HUF
Frank Ignácz: A közigazság törvénye Magyarhonban. I-III. köt. [Egy kötetben.] Jogtudomány Magyar Klasszikusai. Bp., 1987. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé foltos állapotban.
15646.

3 000 HUF
8,72
10,34
Hammer price:
3 400 HUF
Magyarország alaptörvénye (2012. január 1.). Bp., 2015., Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Képekkel gazdagon illusztrált,
15647.

800 HUF
2,33
2,76
Hammer price:
800 HUF
Szent István törvényei. Szent István törvényeinek XII. századi kézirata az Admonti Kódexben. A kísérőtanulmányt Györggy György, a bevezetést, a magyar fordítást és a jegyzeteket Bartoniek Emma készítette. Bp., 1988, Helikon. Kiadói műbőr kötésben, nylon védőborítóban. Hasonmás kiadás.
15648.

1 200 HUF
3,49
4,14
Hammer price:
1 200 HUF
15649.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
11,63
13,79
  Add to cart
  Remove
Az 1875-ik évi törvények gyűjteménye. Hivatalos kiadás. Budapest, 1875. Vodianer. Későbbi félvászon kötésben. Benne a Kereskedelmi Törvény
15650.

Available
1 600 HUF
4,65
5,52
  Add to cart
  Remove
15651.

Available
1 400 HUF
4,07
4,83
  Add to cart
  Remove
15652.

Available
3 000 HUF
8,72
10,34
  Add to cart
  Remove
15653.

Available
2 200 HUF
6,40
  Add to cart
  Remove
15654.

Available
5 000 HUF
14,53
17,24
  Add to cart
  Remove
Dr. Térfi Gyula (szerk.): Magyar közigazgatási törvények. Közegészségügy. Bp., 1909. Grill. Egészvászon sorozatkötésben.
15655.

Available
800 HUF
2,33
2,76
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.