Books: Hunting

Number of items: 10

17052.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 600 HUF
10,47
12,41
  Add to cart
  Remove
17053.

2 400 HUF
6,98
8,28
Hammer price:
2 600 HUF
Vegyes Széchenyi Zsigmond tétel, 3 db. Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött. Egy magyar vadász hitvallása. Első rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Második kiadás, Schell József illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban. + Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Negyedik kiadás, a szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papírborítóban. + Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. Második kiadás. Egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, névbejegyzéssel.
17054.

Available
1 800 HUF
5,23
6,21
  Add to cart
  Remove
Vegyes vadászat tétel, 3 db. Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé kopott állapotban. + Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Bp., 1962, Móra. Második kiadás.Pfannl Egon rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóban. Kissé szakadt állapotban. + Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Bp, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Fekete-fehér rajzokkal és fotókkal illusztrálva.  Félvászon-kötésnem. Borító kopott.
17055.

1 800 HUF
5,23
6,21
Hammer price:
2 000 HUF
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.Jó állapotban.
17056.

Available
1 200 HUF
3,49
4,14
  Add to cart
  Remove
Vegyes vadászat tétel, 4 db. Vadászlesen - Híres vadászok válogatott írásai. Válogatta és összeállította: Véber Károly. Bp., 1966, Gondolat, 358 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kissé szakadt borítóval, névbejegyzéssel. + Gyimesi György: Emlékezetes vadászatok. Pozsony, 1977, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. Bp., 1980, Sport. Csergezán Pál illusztrációival. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + Dr. Zoltán Ödön: A vadászat magyar jogi rendje. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 799 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17057.

2 000 HUF
5,81
6,90
Hammer price:
3 200 HUF
17058.

Available
800 HUF
2,33
2,76
  Add to cart
  Remove
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig, Bp, 1964, Móra Ferenc Könyvkiadó, Harmadik Kiadás, félvászon kötés
17059.

1 200 HUF
3,49
4,14
Hammer price:
1 200 HUF
17060.

Available
1 000 HUF
2,91
3,45
  Add to cart
  Remove
Vegyes vadászat könyvtétel, 2 db. Satzger László: Nyugat-Európa utolsó ősvadonában. (Vadásznapló). Bp, 1990, Mezőgazdasági Kiadó. A szerző fotóival és rajzaival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Vadászati tudnivalók tankönyv. Veszprém, 1991, a NÁDOR 19 Magánvadász Egyesület kiadványa. Papírkötésben, kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
17061.

1 400 HUF
4,07
4,83
Hammer price:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.