Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 21

Vegyes hiányos kotta tétel: Egy tuti Pudakészi bürger vagyok én..., Hódító női szem!, Babám ha szeretsz, Őszi szomorú világ, Hol vagy óh szép szerelem, Megvert engem..., viseltes állapotban
13377.

800 HUF
Vegyes kotta tétel: Studienwerke - Albert Biehl, 4 db, széteső állapotban
13378.

800 HUF
1918 Komjáti Károly: Kóristalány, operett 3 felvonásban, kiadja: Rózsavölgyi és Társa, kopottas állapotban, 19p
13379.

800 HUF
5 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Ősszel arra ébredünk, Egy egész elsőrangú tánc, Ez lesz idén a sláger, stb.
13380.

800 HUF
13381.

1 000 HUF
Régi kották és zongora iskola kották. kb 15 db vegyes állapotban
13382.

800 HUF
Vegyes zenei tétel, 4 db,   Magyar zenei ereklyék. A régi magyar zene kincseiből. 1672-1838. Thököly és Rákóczi korabeli kuruc nóták. Szerk.: Huber Sándor. Bp., én., Rozsnyai Károly. Félvászon-kötésben, az elülső borító szakadozott, gyűrött, szakadt, a hátsó borító hiányzik.;  Kolligátum zenei művekből, benne Berecz Ede: Nemzeti Lant 25 legújabb és legkedveltebb magyar népdal zonogorára. 37-ik mű I-V. füzet és mások. Kopott félvászon-kötésben.;  Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, egy kijáró lappal.;  Sas Náci Nótáskönyve. Bp.,1914, Nádor Kálmán. Kopott félvászon-kötésben.
13383.

4 000 HUF
2 db kotta: Brahms, Walzer, Opus 39, Edition Peters, 19p. kiadói papírkötés + DóFelix Mendelssohn Bartholdys Sämmtliche Werke. Lieder ohne Worte für pianoforte solo. 145p. Félvászon kötéssel, kijáró és foltos lapokkal.
13384.

2 db kotta: Brahms, Walzer, Opus 39, Edition Peters, 19p. kiadói papírkötés + DóFelix Mendelssohn Bartholdy's Sämmtliche Werke. Lieder ohne Worte für pianoforte solo. 145p. Félvászon kötéssel, kijáró és foltos lapokkal.

1 400 HUF
Dob, bőrrel bevont anyag, szájánál kisebb sérüléssel, m: 16,5 cm
13385.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF