Military

Number of items: 88

1917 M. Kir. Honvéd Központi Távíró Iskola gyalogtávíró tanfolyamának kimaradási engedélye, kitöltetlen, kissé foltos, gyűrődésnyomokkal.
13245.

800 HUF
cca 1910 Katonák vidám csoportképe. Fotólap
13246.

1 600 HUF
cca 1870 Százados portréfotója, keményhátú fotó, Lovich Antal szatmári (Szatmárnémeti,Satu Mare/Sathmar) műterméből, a felületén folttal, 10x6 cm
13247.

1 000 HUF
cca 1910-45 Vegyes katonai fotó és fotólap tétel, össz. 12 db, részben sérült állapotban, 8x11,5 és 16x10,5 cm között méretben
13248.

1 600 HUF
1918 levél egy hozzátartozójáért aggódó családtagtól, amelyben egy hadnagytól kér további információt róla. + Egy tengeralattjáró, nemzeti adomány a csász. és kir. haditengerészet részére feliratú boríték, tengeralattjáróval és osztrák-magyar közös címerrel illusztrált.
13249.

1918 levél egy hozzátartozójáért aggódó családtagtól, amelyben egy hadnagytól kér további információt róla. + "Egy tengeralattjáró, nemzeti adomány a csász. és kir. haditengerészet részére" feliratú boríték, tengeralattjáróval és osztrák-magyar közös címerrel illusztrált.

1 000 HUF
14
1916 4 db tábori postai levelezőlap a frontról
13250.

1 000 HUF
1940 M. Kir. Görgey Arthur 13. honvéd gyalogezred III. zászlóalj parancsnokság igazolvány lapja, gyalogos részére, egri és tornaaljai bejegyzésekkel.
13251.

1940 M. Kir. "Görgey Arthur" 13. honvéd gyalogezred III. zászlóalj parancsnokság igazolvány lapja, gyalogos részére, egri és tornaaljai bejegyzésekkel.

2 000 HUF
cca 1933-1934 NADAP tag műtermi fotója, párt egyenruhában, karszalggal, NSDAP jelvénnyel a nyakkendőjén, kitüntetésekkel (SA sportjelvény és az 1932-es potsdami Első Birodalmi Ifjúsági Nap jelvénye [Potsdam-Abzeichen der NSDAP]), fotólap, 13x9 cm
13252.

2 200 HUF
5,95
6,47
Felhívás a 6%-os m. kir. adómentes állami járadékkölcsön (hadikölcsön) aláírására, plakát, 60,5x46 cm
13253.

1 800 HUF
16
cca 1930 Fiatal katonák karddal, felső részen sérült fotó, 20×14 cm
13254.

1 000 HUF
cca 1941 Neptun, csatahajókat bemutató kiadvány, benne az elsüllyesztett angliai és amerikai hajókkal
13255.

4 000 HUF
1920 Bp., Katonai Élelmezési Raktár Hűtőházi Kirendeltsége által kiállított igazolvány
13256.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF