Antique

Number of items: 37

Ezüst(Ag) és ezüstözött fűszerkanál, 2 db, egyiken jelzés, h: 8,5 cm és 9 cm, nettó: 15,65 g
11429.

5 500 HUF
15,99
18,97
Hammer price:
5 500 HUF
Ezüst(Ag) tigrisszem köves gyűrű, jelzés nélkül, ezüstözött részekkel, állítható méret, bruttó: 8,23 g
11430.

2 200 HUF
6,40
Hammer price:
2 400 HUF
11431.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
52,33
62,07
  Add to cart
  Remove
Ezüstözött cigarettatárca, jelzett, kék kővel, 9,5x8x0,9 cm, kis karcolásokkal
11432.

Available
55 000 HUF
159,88
189,66
  Add to cart
  Remove
Régi amerikai kaviár- és vajtartó, jelzett, javításra szorul, d: 14 cm
11433.

8 000 HUF
23,26
27,59
Hammer price:
8 000 HUF
Asztali tintatartó szett, szép állapotban, csiszolt üveg tintatartóval, alján jelzett, 10×17×6 cm
11434.

Available
26 000 HUF
75,58
89,66
  Add to cart
  Remove
cca 1940 Telefon készülék. Fém házzal, bakelit kagylóval. EIV. Rt. jelzett 20x16x20 cm
11435.

12 000 HUF
34,88
41,38
Hammer price:
12 000 HUF
11436.

7 500 HUF
21,80
25,86
Hammer price:
7 500 HUF
11437.

Available
12 000 HUF
34,88
41,38
  Add to cart
  Remove
Ezüstözött réz kínáló tál, kopott, jelzéssel, 20x34 cm
11438.

Available
40 000 HUF
116,28
137,93
  Add to cart
  Remove
Faragott csontnyelű antik japán napernyő / esernyő. Virágos mintájú faragással és szövettel. Szövet szakadozott. / Japanese ebony sun shade 51 cm
11439.

Available
34 000 HUF
98,84
117,24
  Add to cart
  Remove
11440.

Available
50 000 HUF
145,35
172,41
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction 382:
From 10 to 19 November
Payment deadline is 3 December
Viewing: From 16 to 19 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.